Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1941-1942 році у окупованому Проскурові проходили футбольні матчі між німецькими військовими частинами та поліцією. Також відбувалися ігри між командами Проскурова і Кам'янця-Подільського...

пт.24052019

Оновлено:10:01:34 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Хмельничанин Дмитро Чумак здобув три золота на чемпіонаті Європи

Хмельничанин Дмитро Чумак здобув три золота на чемпіонаті Європи

У Батумі завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, який тривав з 6 до 13 квітня. Україну на цих змагання представляли 13 важкоатлетів - 5 жінок і 8 чоловіків. У складі збірної команди України виступав хмельничанин Дмитро Чумак.

Вдалим був для Дмитра Чумака цей чемпіонат Європи. Спортсмен здобув три золоті нагороди у ваговій категорії 102 кг. Хмельничанину не було рівних в ривку, поштовху та за сумою двоборства! В ривку він підняв вагу 175 кг. Друге місце – в білоруса Вадима Стрельцова (170 кг), третє місце посів представник Грузії Іраклія Чхеідзе (169 кг). У поштовху наш спортсмен показав результат 216 кг — це на сім кг більше, ніж у представника Вірменії Самвела Гаспаряна та на дев’ять біше, ніж у ще одного представника України Костянтина Реви. Таким чином у сумі двоборства Чумак набрав 391 кг та виборов третє «золото» для України, «срібло» в Самвела Гаспаряна (377 кг), а «бронза» дісталась Вадиму Стрельцову (376 кг).

Хмельницького спортсмена Дмитра Чумака підготували тренери Юрій Чикида та Ігор Мацьоха.

Вітаємо спортсмена та тренерів з вдалим виступом та бажаємо нових перемог.

Джерело.