Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Перший тролейбус у Хмельницькому вирушив в рейс о 10-й годині ранку 24 грудня 1970 року, тобто 40 років тому. Тоді за єдиним тролейбусним маршрутом "Завод КАТІОН - залізничний вокзал" ходило 12 тролейбусів. Через півроку маршрут було продовжено у Ракове. У 1972 році було відкрито маршрут №2 "КАТІОН - кінотеатр "Сілістра".

нд.26052019

Оновлено:11:58:57 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Чергове золото у скарбничку досягнень хмельницької легкоатлетки

Чергове золото у скарбничку досягнень хмельницької легкоатлетки

У Стамбулі завершився чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні. На ньому спортсмени з України виграли сім медалей – чотири золоті і три срібні. І одне «золото» на рахунку хмельничанки Марини Бех-Романчук.

Наша легкоатлетка в секторі стрибків у довжину виявилася сильнішою серед усіх учасниць. Стрибнувши у першій спробі на 6 метрів 49 сантиметрів, Марина вже гарантувала собі медаль. Проте, Бех-Романчук, яка в цьому сезоні двічі перевершувала власні рекорди (6,73 метри у Берліні, а згодом 6,85 метри у Сумах) не зупинилася на досягнутому. У шостій спробі Марина Бех-Романчук хоч і не перевершила свій особистий рекорд, але стрибнула на 6 метрів 76 сантиметрів.

Тож, хмельничанка здобуває чергову перемогу на міжнародних змаганнях. Але найголовніші попереду. Адже 1-3 березня в Шотландії відбудеться чемпіонат Європи з легкої атлетики, на якому виступить і Марина Бех-Романчук.

Джерело.