Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Будівля кінотеатру «Планета» з вежею та годинником не є проскурівською ратушею, як часом вважають. Це - пожежне депо з каланчею, збудоване у 1954 році, тобто у рік перейменування Проскурова у Хмельницький...

чт.21032019

Оновлено:10:51:52 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Юні фехтувальники змагаються за місце в національній збірній

Юні фехтувальники змагаються за місце в національній збірній

У Хмельницькому сьогодні стартував Чемпіонат України з фехтування на шаблях серед юнаків та дівчат. Майже 60 кадетів з різних областей змагаються за звання кращих в Україні.

Проходить чемпіонат у ДЮСШ №3. Триватимуть змагання впродовж трьох днів. У перший день чемпіонату змагаються дівчата, це вікова категорія до 17 років. Завтра будуть фехтувати хлопці, а після завтра пройдуть командні змагання.

Старший тренер збірної України серед кадетів, головний суддя змагань Юрій Мазур розповів, що чемпіонат України серед кадетів є відбірковим, тут спортсмени набирають очки, які додаються у всеукраїнський рейтинг, що формує склад національної команди України на чемпіонат Європи і чемпіонат світу. На цих змаганнях знаходяться всі претенденти до складу збірної команди України. Між ними відбувається напружена боротьба, бо різниця в очках мінімальна. Гарні результати на цьому чемпіонаті дають їм більше можливості потрапити на чемпіонат світу.

У Хмельницькому такий чемпіонат відбувається третє. Для фехтувальників сезон закінчується в квітні чемпіонатом світу. Цього року його проведуть у Польщі.

Джерело.