Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1864 році у Проскурові (нині Хмельницький) налічували 6930 мешканців, із них євреїв - 4190, католиків - 1513, решта православних. У місті було 900 будинків, із них 102 кам'яних...

чт.23052019

Оновлено:12:54:16 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Юні фехтувальники змагаються за місце в національній збірній

Юні фехтувальники змагаються за місце в національній збірній

У Хмельницькому сьогодні стартував Чемпіонат України з фехтування на шаблях серед юнаків та дівчат. Майже 60 кадетів з різних областей змагаються за звання кращих в Україні.

Проходить чемпіонат у ДЮСШ №3. Триватимуть змагання впродовж трьох днів. У перший день чемпіонату змагаються дівчата, це вікова категорія до 17 років. Завтра будуть фехтувати хлопці, а після завтра пройдуть командні змагання.

Старший тренер збірної України серед кадетів, головний суддя змагань Юрій Мазур розповів, що чемпіонат України серед кадетів є відбірковим, тут спортсмени набирають очки, які додаються у всеукраїнський рейтинг, що формує склад національної команди України на чемпіонат Європи і чемпіонат світу. На цих змаганнях знаходяться всі претенденти до складу збірної команди України. Між ними відбувається напружена боротьба, бо різниця в очках мінімальна. Гарні результати на цьому чемпіонаті дають їм більше можливості потрапити на чемпіонат світу.

У Хмельницькому такий чемпіонат відбувається третє. Для фехтувальників сезон закінчується в квітні чемпіонатом світу. Цього року його проведуть у Польщі.

Джерело.