Вважають, що найдавнішу назву «Плоскирів» наше місто отримало тому, що було розташоване між річками Плоска і Рів, якого тепер не існує. З 1795 року ця назва перетворилася на «Проскурів».

чт.23052019

Оновлено:12:54:16 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Хмельницькі спортсмени – переможці чемпіонату України з джиу-джитсу

Хмельницькі спортсмени – переможці чемпіонату України з джиу-джитсу

Близько 800 учасників зібрав один з найбільших чемпіонатів України з бразильського джиу-джитсу «UKRAINIAN OPEN JIU-JITSU CHAMPIONSHIP 2018», що проходив у Києві 15 і 16 грудня.

У цих змаганнях представники Хмельницького вибороли заслужені високі місця та перемогами і призами повернулися з чемпіонату.

Чемпіонами України 2018 року стали:

- Максим Єфименко, у категорії Підлітки 2/14-15 років/ - 64 кг, провів три сутички;

- Костянтин Тішкін, у категорії Підлітки 1/12-13 років/ - 39 кг, провів чотири сутички;

- Євген Іову, у категорії Малюки 2/10-11 років/ - 42 кг, провів три сутички.

Срібні призери чемпіонату України:

- Михайло Смолінський, у категорії Малюки 2/10-11 років/ - 39 кг, провів три сутички, у фіналі поступився за рішенням суддів;

- Богдан Бондар, у категорії Малюки 2/10-11 років/ - 42 кг, провів три поєдинки, у фіналі за балами поступився своєму одноклубнику.

Серед дорослих срібним призером чемпіонату України став Ростислав Рибак, у категорії Дорослі /Medium Heavy - 88.3 кг/ Сині пояси, провів чотири сутички, у двох з яких переміг за отриманими балами, у фіналі поступився супернику за балами.

Вітаємо спортсменів та тренерів Ростислава Рибака, Марину Рибак і Олександра Хмелюка Академії бразильського джиу-джитсу міста Хмельницького з високими спортивними результатами.