Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1672 році Плоскирів (нині Хмельницький) перейшов під владу Османської імперії. Плоскирів став центром окремої нахії, що підпорядковувалася Меджибізькому санджаку Кам'янецького єйялету...

вт.18062019

Оновлено:02:31:15 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Звання кращого спортсмена виборювали понад 60 прикордонників

Звання кращого спортсмена виборювали понад 60 прикордонників

У Національній академії ДПСУ сьогодні, 24 листопада, стартував черговий чемпіонат з рукопашного бою. Протягом дня 9 команд та понад 60 учасників  виборювали звання чемпіона у різних вагових категоріях від 65 до 90 кілограмів.

Серед учасників змагань – заслужений майстер спорту України, майстер спорту міжнародного класу, 7 майстрів спорту України, 12 кандидатів у майстри спорту України, члени збірних команд Національної академії, а також переможці і призери всеукраїнських та міжнародних змагань серед силових структур та правоохоронних органів України.

Турнір присвятили захисникам України, тим хто не вагаючись вступав у бій з ворогом та є прикладом відданості своєму народові і патріотизму. Нагадаємо, що подібні змагання проходять в академії систематично.

Щорічно свої двері академія відкриває для спортсменів з усієї України. Лише в березні цього року  в приміщенні спортивного комплексу Національної академії Державної прикордонної служби України пройшов чемпіонат з рукопашного бою, в якому взяли участь 24 команди прикордонників з різних областей України.

За останні 5 років у стінах Національної академії  підготовлено 4 майстри спорту України міжнародного класу, 16 майстрів спорту України з бойових єдиноборств, а викладачу спортивних дисциплін Національної академії полковнику Андрію Недільку присвоєно звання Заслуженого тренера України з універсального бою.

Джерело.