Хмельницький портал

Можливість знати більше.

 У 1911 році підприємець Рабинович побудував першу у місті електростанцію і заснував торговий дім «Електра», який монопольно постачав електрику для вуличного совітлення та приватних будинків.

нд.26052019

Оновлено:11:58:57 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Українські богатирі мірялись силою у Хмельницькому

Українські богатирі мірялись силою у Хмельницькому

На аматорський кубок України зі стронгмену, що відбувся у Хмельницькому в межах святкових заходів до Дня міста, завітали 8 атлетів із різних міст України. Судив змагання легендарний Василь Вірастюк.

 

На майдані Незалежності українські богатирі кантували величезні шини, піднімали штанги та колоди, переносили в обох руках валізи по 120 кг кожна, перекидували через перекладину камінь Атласа вагою 135 кг та виконували інші вправи! Хмельничани, а особливо діти, були щасливі бачити серед суддів свого кумира Василя Вірастюка.

У запеклій та інтригуючій боротьбі за підсумками п’яти вправ перемогу здобув пауерліфтер з міста Львів Назар Федунишин. Друге місце посів одесит Ільченко Денис, бронзу отримав киянин Руденко Юрій. Переможець та призери були нагороджені кубками й медалями. Назар Федунишин додатково отримав від Хмельницького міського голови грошову винагороду.

Джерело.