У 1822 році місто Проскурів (нині Хмельницький) постраждало від великої пожежі, що майже повністю спалила всі дерев'яні споруди. Так само вогнем було знищено давні архівні документи...

ср.19122018

Оновлено:04:51:54 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Хмельницькі ветеранські волейбольні клуби вибороли 1 та 2 місця у міжнародному турнірі

Хмельницькі ветеранські волейбольні клуби вибороли 1 та 2 місця у міжнародному турнірі

Команда «Хмельничанка» виграла Другий Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів, що два дні тривав у Хмельницькому. Друге місце посів столичний клуб «Аеропорт», третє – львівська «Омега».

Гравець «Хмельничанки» Ірина Гвоздікова розповіла, команда участь у турнірі брала не задля самої лише перемоги.

Хмельницький «Новатор» став срібним призером міжнародного ветеранського турніру з волейболу серед чоловіків віком старші за 45. Першість у цій категорії здобув чернівецький клуб «Ельдорадо». Загалом, медалі розіграли 15 команд з Польщі, Білорусі, Болгарії, Литви та Латвії. Україну представляли команди з шести міст. Саме такими змаганнями наше місто розпочало святкування Дня Незалежності.