Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Залізниця та вокзал у Проскурові (нині Хмельницький) з'явилися у 1870 році, коли було введено в дію лінію Жмеринка - Проскурів - Волочиськ. Саме залізниці місто завдячує подальшим економічним розвитком...

нд.16062019

Оновлено:11:27:23 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Хмельницькі боксери тріумфували на турнірі в Угорщині

Хмельницькі боксери тріумфували на турнірі в Угорщині

Міжнародний боксерський турнір "X.OSTROM KUPA" зібрав в угорському місті Кьосзег спортсменів з різних куточків світу. Збірна команда України виборола дев'ять нагород.  Вісім з них на рахунку хмельницьких боксерів.

Впродовж кількох днів, з 2 до 4 серпня, спортсмени боролися за звання найкращих.  Змагання проходили у вікових групах: юніори, молодь та еліта.

Збірна команда України виборола 9 нагород турніру, з них 8  на рахунку хмельницьких боксерів. Усі боксери є вихованцями ДЮСШ № 2 «Авангард» та ВШСМ. Про це повідомили у Федерації боксу Хмельниччини.

Золоті медалі здобули хмельничани: Лісінська Анастасія  у категорії "молодь" – вагова категорія 54 кг; Лусте Марія (жінки-юніорки) – 63 кг ; Боруца Марія (жінки-еліта) – 75 кг; Карцан Аркадій (еліта) –  81 кг; Драч Максим (молодь) – 91 кг; Гаврилюк В‘ячеслав (еліта) – за 91 кг.

Срібні призери: Кудін Іван Вагова (молодь) – 52 кг; Гаврилюк Роман (молодь) –  за 91 кг. Крім того, Максим Драч став кращим боксером змагань та нагороджений Кубком.

Джерело.