У 1909 році депутат Проскурівської міської думи генерал Кондрацький відмовився від мандату через те, що вважав недоречним ходити на засідання у мундирі, а купляти заради цього цивільний костюм не хотів. Цей неординарний випадок попав на шпальти столичної газети.

ср.19122018

Оновлено:04:51:54 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Хмельничанин став призером чемпіонату світу

Хмельничанин став призером чемпіонату світу

Веслувальник Павло Алтухов виборов “бронзу” на чемпіонаті серед молоді. Медаль хмельничанина стала першою для української збірної у Болгарії.

У болгарському Пловдиві триває чемпіонат світу з веслування серед молоді та юніорів. Вчора, 27 липня, українська збірна записала до свого командного активу першу нагороду. Здобув її хмельничанин Павло Алтухов. Він фінішував третім на дистанції 1000 метрів. Його час - 4,10 хвилини. Обійшли його лише спортсмени з Німеччини та Італії.

Про це повідомляє vsim.ua з посиланням на прес-службу федерації каное України.