Саме у Проскурові у березні 1919 року відбулося останнє засідання Директорії УНР у повному складі.

пн.17122018

Оновлено:02:52:03 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Хмельничанка виборола срібло чемпіонату Європи з боксу

Хмельничанка виборола срібло чемпіонату Європи з боксу

В столиці Болгарії Софії із 5 до 12 червня проходив чемпіонат Європи з боксу серед жінок. У складі збірної України успішно виступала хмельничанка - вихованка ДЮСШ № 2 «Авангард» та школи вищої спортивної майстерності Марія Боруца.

Марія змагалась у ваговій категорії до 75 кг. Так у 1/4 фіналу вона впевнено перемогла представницю Угорщини Наги Тімеа, а у півфінальному двобої – уельську спортсменку Лауру Пріце. У фіналі змагань боксувала з представницею Нідерландів Нучкою Мірель Фонтін. За підсумками трьох раундів судді віддали перевагу суперниці хмельничанки. У підсумку змагань Марія Боруца стала срібною призеркою чемпіонату Європи.

Марія також виборола «ліцензію» на ІІ Європейські Ігри 2019.

Спортсменку підготували Анатолій та Андрій Чумакови. Вітаємо спортсменку та тренерів з вдалим виступом.