Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Кам'яний костьол Святої Анни у Проскурові (нині Хмельницький) було побудовано у 1821 році, а у 1936 році зруйновано. Знаходився він на місці сучасної школи №1...

ср.20062018

Оновлено:04:07:24 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Перший чемпіонат міста з регбі-5 відбувся

Перший чемпіонат міста з регбі-5 відбувся

У хмельницькому регбі пройшов черговий старт – цього разу серед наймолодших спортсменів. Але перший Чемпіонат міста з регбі-5 не менш важливий за будь-який інший турнір, адже саме на подібних змаганнях народжується майбутнє цієї гри.

У чемпіонаті взяли участь 8 шкільних команд з Хмельницького та одна команда з Дунаєвець.

За підсумками захопливих змагань перше командне місце виборола   НВК № 10, друге -  ліцей № 17, на третьому -   ЗОШ № 18, четверте – за командою ЗОШ №25. Наймолодші учасники турніру команда СЗОШ № 6 зайняла заключне дев’яте місце. Найкращий гравець турніру – Олександр Завгородній.

Наприкинці події відбулося справжнє нагородження переможців, але зайняті місця все-таки не головне. Головне, що регбісти-початківці відчули на смак справжній азарт та доторкнулися до магії.