З часу першої письмової згадки у XV столітті до приєднання Поділля до складу Російської імперії у 1793 році Плоскирів (нині Хмельницький) був у юрисдикції польської корони. Виняток - з 1672 по 1699 рік, коли Поділля входило до складу турецької Османської імперії...

чт.21062018

Оновлено:10:15:50 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Khmelnytsky City Run 2018 визначив переможців

Khmelnytsky City Run 2018 визначив переможців

Сьогодні, 26 травня, у Хмельницькому відбулося справжнє свято спорту – пройшов перший забіг City Run 2018. Участь у масовому забігу взяли понад 700 учасників на дистанціях 1, 3, 6 та 9 кілометрів. Переможцем на дистанції 9 кілометрів став Вадим Рогозовський.

Серед бігунів - діти, молодь, люди старшого віку та професійні спортсмени. На забіг приїхав навіть чемпіон Європи і світу з бігу на 1500 метрів Іван Гешко, який вже завершив кар’єру професійного спортсмена, і на сьогодні є віце-президента федерації легкої атлетики України.

Наймасовішими стали забіги на 1 і 9 кілометрів. На кожному з них було біля 200 учасників. Інші бігли 3 і 5 кілометрів.

У кожній дистанції обрано по десять переможців, які здобули медалі від організаторів, а п’ять перших – отримали ще й цінні призи.

Основний винагороду забігу – дев’ять тисяч гривень, виграв Вадим Рогозовський, який приїхав з села Володарка Київської області.

Хмельничанки Лавренюк Олена та Христина Коломієць посіли п’яте та шосте місця. Спортсменки кажуть, що забіг був не легкий, та й суперники були досить сильними.

Нагадаємо, що ідею проведення забігу подали через петицію до міськради. Її авторка хотіла, аби організували напівмарафон. Та дистанції в 21 кілометр не провели. Має бути вона наступного року, пообіцяв міський голова Олександр Симчишин під час відкриття забігу.