Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Будівля кінотеатру «Планета» з вежею та годинником не є проскурівською ратушею, як часом вважають. Це - пожежне депо з каланчею, збудоване у 1954 році, тобто у рік перейменування Проскурова у Хмельницький...

чт.24012019

Оновлено:11:57:28 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Хмельничанки тріумфували у чемпіонаті України з велоспорту

Хмельничанки тріумфували у чемпіонаті України з велоспорту

У Сумах завершився чемпіонат України серед спортсменів двох вікових груп. Участь у змаганнях взяли хлопці та дівчата 2002-2003 та 2004-2005 років народження, всього 122 спортсмени.

В індивідуальній гонці на час, що проходила у перший день змагань, найкращий медальний здобуток – у наших молодших дівчат. За повідомленням Федерації велосипедного спорту Хмельнциької області, весь п’єдестал дістався нашим спортсменкам: 1 місце посіла Катерина Черватюк, 2 місце – Наталія Сафронюк, 3 місце – Кристина Ганжук.

Схожа ситуація склалась і у дівчат 2002-2003 року народження. Проте, тут хмельничанки «віддали» суперниці з Київської області срібну медаль. «Золото» завоювала Дарина Нагуляк, «бронзу» – Юлія Калинюк.

У групових гонках з відривом у півхвилини від харків’янки золоту медаль виборола Наталія Сафронюк, бронзову медаль розіграли н а фініші хмельничанки Марина Калинюк та Катерини Черватюк. Марина була на долі секунди швидшою. Не обійшлось без медалей і у старших дівчат - Анастасія Плоцідим стала срібною призеркою.

У фінальному турі весняного чемпіонату України у гонці критеріум, що відбувся у неділю, хмельницькі дівчата також вдало проявили себе, утримали або покращили позиції після першого туру, що відбувся у Кропивницькому. Так, за сумою всіх турів Анастасія Плоцідим посіла перше місце чемпіонату серед дівчат 2002-2003 року народження, Юлія Калинюк – третє. Серед молодших дівчат Катерина Черватюк здобула срібну, Наталія Сафронюк – бронзову медаль чемпіонату.

Джерело.