Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Орган Хмельницької обласної філармонії, що вперше зазвучав 14 березня 1991 року, є останнім, який був встановлений у Радянському Союзі і останнім органом фірми Rieger Kloss, який був встановлений в Україні.

пн.24092018

Оновлено:10:14:41 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Новий рекорд України встановив хмельницький гирьовик

Новий рекорд України встановив хмельницький гирьовик

Із 19 до 22 квітня у Житомирі пройшов Кубок України з гирьового спорту. За результатами виступів хмельничани здобули п'ять золотих та одну бронзову нагороду. Також спортсмен Квіквініа Полміра встановив новий рекорд України.

 

Змагалися дорослі та юніори. Участь у Кубку взяли понад 250 спортсменів з усіх куточків України, в тому числі й Хмельницької області.

За результатами виступів хмельничани здобули нагороди різного ґатунку. Зокрема золото у різних категоріях вибороли: Панькевич Оксана, Антонюк Анатолій, Герасимчук Дмитро, Копичинський Володимир, Квіквініа Полміра. Він також встановив новий рекорд України штовхнувши гирю – 122 рази та зробивши 178 ривків. Бронзовим призером став Ризак Володимир. Також, Плюта Віталій вперше виконав норматив Майстра спорту України.

У загальному заліку збірна команда Хмельницької області серед ветеранів посіла 2 загальнокомандне місце серед 15 областей.

Джерело.