Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1667 році Плоскирів (нині Хмельницький) був спустошений та спалений татарами та козаками, більше 1500 чоловіків із жінками та дітьми були забрані до татарського полону...

сб.17112018

Оновлено:09:19:34 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Новий рекорд України встановив хмельницький гирьовик

Новий рекорд України встановив хмельницький гирьовик

Із 19 до 22 квітня у Житомирі пройшов Кубок України з гирьового спорту. За результатами виступів хмельничани здобули п'ять золотих та одну бронзову нагороду. Також спортсмен Квіквініа Полміра встановив новий рекорд України.

 

Змагалися дорослі та юніори. Участь у Кубку взяли понад 250 спортсменів з усіх куточків України, в тому числі й Хмельницької області.

За результатами виступів хмельничани здобули нагороди різного ґатунку. Зокрема золото у різних категоріях вибороли: Панькевич Оксана, Антонюк Анатолій, Герасимчук Дмитро, Копичинський Володимир, Квіквініа Полміра. Він також встановив новий рекорд України штовхнувши гирю – 122 рази та зробивши 178 ривків. Бронзовим призером став Ризак Володимир. Також, Плюта Віталій вперше виконав норматив Майстра спорту України.

У загальному заліку збірна команда Хмельницької області серед ветеранів посіла 2 загальнокомандне місце серед 15 областей.

Джерело.