Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Кілька фактів пов'язують наше місто із Севастополем. Перший: Генерал Едуард Тотлебен, один з керівників оборони Севастополя (1854) розробив проект, за яким мала будуватися Проскурівська фортеця. Другий: у Гречанах знаходився маєток родича адмірала Нахімова. Третій: з 2 художніх панорам України одна - у Севастополі, друга - у Хмельницькому.

нд.24062018

Оновлено:05:55:55 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт 29 медалей вибороли хмельницькі велосипедисти на чемпіонаті України

29 медалей вибороли хмельницькі велосипедисти на чемпіонаті України

Днями у Миколаєві пройшов командний чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе серед юнаків і дівчат. Хмельницький у змаганнях представила команда дитячо-юнацької спортивної школи.  Загалом вони вибороли 29 медалей.

Тож, в перший день змагань хмельничани здобули дві срібні нагороди та одне золото.  У груповій гонці  на 30 кілометрів результат хмельничан - дві бронзи та одне срібло.  Командна гонка третього змагального дня принесла нашим спортсменам 10 медалей.

За підсумками усіх чотирьох днів змагань за сумою набраних очок визначено переможців та призерів загального заліку. — "Чемпіонами України серед молодших юнаків стали Звірановський Давид, Кришталь Олександр, Толошин Владислав, Асонов Дмитро. Серед молодших дівчат золотими медалями також нагороджено Кондрут Віолетту і Серветник Іванну. Серед юнаків бронзу здобули Стецюк Вадим, Савчук Іван, Коцюбайло Олександр, Марунчак Вадим",—  йдетьсяу повідомленні.