Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Перший тролейбус у Хмельницькому вирушив в рейс о 10-й годині ранку 24 грудня 1970 року, тобто 40 років тому. Тоді за єдиним тролейбусним маршрутом "Завод КАТІОН - залізничний вокзал" ходило 12 тролейбусів. Через півроку маршрут було продовжено у Ракове. У 1972 році було відкрито маршрут №2 "КАТІОН - кінотеатр "Сілістра".

пн.10122018

Оновлено:02:30:50 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Команда ДЮСШ №1 гідно представила Хмельницький на чемпіонаті України з кікбоксингу

Команда ДЮСШ №1 гідно представила Хмельницький на чемпіонаті України з кікбоксингу

Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юнаків і юніорів тривав у місті Бровари Київської області від 29 березня до 1 квітня. Місто Хмельницький представляла команда “Буревісник” дитячо-юнацької спортивної школи №1. За результатами змагань хмельничани привезли до рідного міста 6 золотих, 2 срібні та 7 бронзових нагород.

Золоті нагороди вибороли Кострицька Ауріка, у ваговій категорії 37 кг; Сабар Костянтин, у ваговій категорії 63,5 кг; Товстюк Влад, у ваговій категорії 32 кг; Баланюк Ян, у ваговій категорії 57 кг; Ільїн Владислав, у ваговій категорії 44 кг; Молдованов Тимур, у ваговій категорії 50 кг.

Срібні нагороди здобули Мамедов Аслан, у ваговій категорії 63,5 кг; Андрейчук Роман у ваговій категорії 32 кг.

Володарями бронзових нагород стали Омельянчук Михайло, у ваговій категорії 51 кг; Гуцалюк Евген, у ваговій категорії 54 кг; Комонюк Владислав, у ваговій категорії 50 кг; Бітнер Антон, у ваговій категорії 41 кг; Опанасюк Ян, у ваговій категорії 27 кг; Ходецький Ярослав, у ваговій категорії 32 кг; Гончар Іван, у ваговій категорії 37 кг.

Спортсменів до змагань підготували тренери Луговий Олег, Савін Сергій, Панасюк Роман, Пацерук Олександр, Ходецький Павло, Когут Сергій.

Джерело.