Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 2015 році виповнюється 45 років з часу заснування Хмельницького обласного театру ляльок, нині Хмельницький обласний академічний театр ляльок (1970)

ср.12122018

Оновлено:12:35:09 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Юні хмельничани успішно виступили на фестивалі регбі у Франції

Юні хмельничани успішно виступили на фестивалі регбі у Франції

Регбійний клуб «Буревісник» продовжує набувати міжнародний ігровий досвід. Юні хмельницькі регбісти «Буревісника» провели тренувальний збір у Франції.

У французькому місті Бержерак були зіграні два матчі-спаринги з тамтешніми клубами «Академія-Бержерак» і «Ажен»:  у категорії  U 12 гра завершилась з нічийним рахунком 20:20, а у категорії U 14 «Буревісник» переміг 15:10.

Підсумки обміну досвідом та зіграних матчів були підведені під час прийому у мерії за участі міського голови Бержерака, повідомляє sport.km.ua з посиланням на федерацію регбі Хмельницької області.

Це був другий міжнародний старт для хмельницьких регбістів у цьому році. Перший  відбувся в Ужгороді. Звідти гравці «Буревісника» повернулися з трьома перемогами.

Відвідати фестиваль регбі у Франції в клубі вирішили торік під час міжнародних змагань в Австрії, розповів тренер команди Олександр Мігунов.