Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Існує відома порода голубів "хмельницькі бурі", яка веде своє походження ще від проскурівських голубників

пн.21012019

Оновлено:11:22:02 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Новий спортивний рух "JuniorZ" представлять хмельничанам

Новий спортивний рух "JuniorZ" представлять хмельничанам

У Хмельницькому презентують проект від всеукраїнського спортивного руху "JuniorZ".  Перший семінар пройде уже цього тижня в Хмельницькій гуманітарній академії. Під час заходу розкажуть про шляхи впровадження та популяризації нових видів спорту у школах.

Про це повідомляє vsim.ua з посиланням на офіційну сторінку "JuniorZ" у Фейсбук.

Олександр Педан представить хмельничанам проект від всеукраїнського спортивного руху "JuniorZ". Вже 9 лютого в Хмельницькій гуманітарній академії відбудеться перший семінар у рамках проекту.  Початок заходу о 10.00.

Захід спрямований на популяризацію здорового способу життя серед школярів.  Під час семінару вчителів, школярів та їхніх батьків теоретично і практично ознайомлять із 33 новими модулями з предмету "Фізична культура".

Також в рамках зустрічі розглянуть шляхи впровадження та популяризації навчальних модулів з нових видів спорту таких як: петанк, чирлідинг, самбо, хортинг, аеробіка, флорбол, тощо на уроках фізкультури у школах.

. Як зазначили організатори, семінар "JuniorZ" буде цікавим для різних категорій людей: директорів шкіл; вчителів фізкультури та позакласного виховання; батьків-активістів.