Будівля кінотеатру «Планета» з вежею та годинником не є проскурівською ратушею, як часом вважають. Це - пожежне депо з каланчею, збудоване у 1954 році, тобто у рік перейменування Проскурова у Хмельницький...

Оновлено:10:46:26 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Хмельницькі тхеквондисти вибороли три бронзи у Польщі

Хмельницькі тхеквондисти вибороли три бронзи у Польщі

Три бронзи здобули хмельничани на відкритому кубку Польщі з тхеквондо, передає sport.km.ua.

Наставник тхеквондистів Сергій Пісоцький називає це значним здобутком, але не медалі вважає найбільшим досягненням, а, насамперед, досвід участі в міжнародних змаганнях.

Артур Сівак посів на змаганнях 5 місце, Володимир Мак, Софія Сікорська та Анастасія Горбачова здобули «бронзу».

Анастасія каже-могла б стати володаркою медалі вищого ґатунку, але в півфіналі дівчині не пощастило. Доля вирішилася в останні секунди двобою.

«Це був півфінал з полячкою, я програла 8:7. Остання хвилина чи секунди, трошечки не дотягнула».

Ще одна призерка змагань 14-тирічна Софія Сікорська також поступилася на кілька років старшій неодноразовій чемпіонці Польщі наприкінці зустрічі.

«На «золотому балі» програла і так швидко, але один бал вирішив долю поєдинку…Ця дівчина на наступний день виграла ту ж категорію, але серед дорослих».