Незважаючи на сьогоднішню назву «Хмельницький», сам видатний гетьман ніколи у нашому місті не бував. Але містечко Плоскирів у 1648-1657 роках неодноразово опинялося у центрі протидії козацьких та польських військ...

нд.21012018

Оновлено:11:55:15 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Хмельницька фехтувальниця Дарина Садова завоювала дві медалі у Харкові

Хмельницька фехтувальниця Дарина Садова завоювала дві медалі у Харкові

Завершився Відкритий Кубок СТМ з фехтування на шпагах серед кадетів та юніорів, що проходив у Харкові. У змаганнях кадетів перше місце серед дівчат посіла Дарина Садова з Хмельницького, яка у фіналі здобула перемогу над киянкою Софі Шавіньї з рахунком 15:8.

Також Дарина Садова взяла участь у змаганнях серед юніорів і цього разу взяла бронзову нагороду серед шпажисток.