Перший телевізійний передавач (ретранслятор) у Хмельницькому було встановлено у 1964 році. Телевежі він тоді не мав, а знаходився у Будинку Рад на центральній міській площі.

нд.21102018

Оновлено:08:16:58 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Чемпіоном України з плавання став хмельничанин Андрій Коваленко

Чемпіоном України з плавання став хмельничанин Андрій Коваленко

Чемпіонат України з плавання відбувся днями у Дніпрі. Збірна Хмельницької області здобула дві золоту та срібну медалі, обидві на рахунку вихованця обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Андрія Коваленка. Про це повідомляє sport.km.ua.

Спочатку хмельничанин переміг на дистанції 50 метрів батерфляєм, наступного дня став другим на вдвічі довшій дистанції, а в останній день змагань лише трішки не дотягнув до третьої медалі, фінішувавши четвертим на дистанції 200 метрів батерфляєм.

З доробком у дві медалі Хмельницька область зайняла дев’яте місце у загальному заліку команд.