Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1909 році депутат Проскурівської міської думи генерал Кондрацький відмовився від мандату через те, що вважав недоречним ходити на засідання у мундирі, а купляти заради цього цивільний костюм не хотів. Цей неординарний випадок попав на шпальти столичної газети.

пн.21012019

Оновлено:11:22:02 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт У хокейній битві лідерів відбувся розгром

У хокейній битві лідерів відбувся розгром

Відбулися матчі другого і третього турів відкритого чемпіонату Хмельниччини з хокею. Хмельницький Легіон впевнено здолав Галицьких Ведемдів з Тернополя.

У двох заключних поєдинках другого туру, які відбулися 26 листопада, зустрілися тернопільські "Подоляни" з хмельницьким "Ротором", а також місцеві "Лада" з "Атріумом". У першому поєдинку "Атріум" розтрощив "Ладу" із загальним рахунком 10:1. В останній же грі другого туру чотириразовий чемпіон області здобув вольову перемогу над тернополянами.

Розпочався поєдинок із домінування "Подолян" на ковзанці, які закинули в першій партії дві шайби. "Ротор" відповів однією, котру закинув наймолодший гравець хмельничан Ярослав Огороднійчук. У другому таймі "Ротор" завдяки двома шайбам Ігоря Кондака вийшов вперед, а в останній партії закріпив успіх хмельничан Валерій Олексійчук влучним кидком у ворота суперників. Таким чином, "Ротор" здобув вольову перемогу - 4:2.

А ось у першій грі третього туру зустрілися проміжні лідери чемпіонату - хокеїсти хмельницького "Легіону" та "Галицькі Ведмеді" з Тернополя. "Легіонери" в першому періоді захопили ініціативу, закинувши три шайби поспіль.

Хмельничани постійно атакували ворота тернополян.

Тернополяни відповіли влучним ударом Смика. Отримавши перевагу в дві шайби - 3:1, "Легіон" не зупинився, а продовжив нарощувати перевагу. Спочатку "легіонер" Влад Маслієв під №87 закинув четверту шайбу своєї команди, а потім його партнери відзначилися ще двічи.

"Легіон" оборонявся ешелонованим захистом від атак "Галицьких Ведмедів"

В третьому періоді "легіонери" дещо розслабилися, але "Галицькі Ведмеді" не змогли скористатися ініціативою, яку віддали їм хмельничани. Натомість під завісу гри Влад Маслієв із правого флангу закинув останню шайбу своєї команди і в цій грі загалом. В підсумку "Легіон" здобув третю перемогу - 7:1 і вийшов в одноосібні лідери відкритої першості області із хокею.

Заключний гол забили у ворота Гії Хвічії-Дуве.

Наступні ігри 3 туру пройдуть 2-3 грудня. На ковзанці "Льодовий період" в суботу зійдуться "Авангард" та "Атріум", а в неділю "Прайд" - "Ротор" та "Подоляни" - "Лада".

Джерело: https://ye.ua/sport/33251_Hokeyna_pershist_oblasti__U_bitvi_lideriv_vidbuvsya_rozgrom_(FOTO).html