У 1892 році у Проскурові відкрився перший театр. Він був приватним і належав Б. Шильману.

чт.14122017

Оновлено:07:30:07 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Хмельничанин став бронзовим призером чемпіонату світу з кікбоксингу

Хмельничанин став бронзовим призером чемпіонату світу з кікбоксингу

Чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих завершився днями в Угорщині.  Хмельничанин Ярослав Сабар став бронзовим призером змагань у розділі лоу-кік, повідомила ХМР.

Вісім днів понад 1600 учасників змагалися у місті Будапешт. Турнір зібрав під одним дахом делегації з 61 країни світу. Варто відвідати Анна Кушнерук у Хмельницькому Найчисельнішою командою була збірна Туреччини – до її складу увійшли понад 100 атлетів.  Україну представили 35 спортсменів. З них 19 повернулися з відзнаками.

Хмельничанин Ярослав Сабар змагався у ваговій категорії 67 кілограм. Він став бронзовим призером змагань у розділі лоу-кік. Спортсмена тренував Олег Луговий.