Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Кам'яний костьол Святої Анни у Проскурові (нині Хмельницький) було побудовано у 1821 році, а у 1936 році зруйновано. Знаходився він на місці сучасної школи №1...

ср.14112018

Оновлено:03:01:16 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Хмельницькі тхеквондисти впевнено перемогли на чемпіонаті України

Хмельницькі тхеквондисти впевнено перемогли на чемпіонаті України

Понад 600 найсильніших спортсменів з 18 областей України та міста Києва зібрав чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юнаків та молодших юнаків, який З 11 до 15 жовтня проходив у місті Харкові.

За підсумками змагань в ході безкомпромісних поєдинків хмельницькі спортсмени вибороли призові місця та показали гарні результати: Кебець Яна у ваговій категорії 30 кг виборола І місце; Пєвнєв Тімур у ваговій категорії 44 кг виборов І місце; Сухораб Ярослав у ваговій категорії 41 кг виборов І місце; Бабій Вероніка у ваговій категорії 22 кг виборола І місце; Крук Олександр у ваговій категорії 63 кг виборов ІІІ місце; Журахівський Денис у ваговій категорії 30 кг виборов І місце; Зелінський Максим у ваговій категорії 41 кг виборов ІІІ місце; Зелінська Софія у ваговій категорії 41 кг виборола ІІ місце; Брухнова Таїсія у ваговій категорії 33 кг виборола ІІІ місце; Заморока Марія у ваговій категорії 30 кг виборола ІІ місце.

Вітаємо юних тхеквондистів з перемогами і заслуженими нагородами та їх тренерів - Михайловського Валерія, Пухальського Людвіга, Назарчука Сергія та Мостіпаку Сергія. Бажаємо нових яскравих перемог!