У будинку, що зараз має адресу Проскурівська, 7,  на початку ХХ століття знаходився найкращий гастроном нашого міста. Купецька родина Журавльових вже тоді відпускала товар у кредит, на замовлення, здійснювала доставку додому та проводила дегустації...

вт.24102017

Оновлено:11:39:09 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Срібло чемпіонату України з регбі-15 виборов РК «Поділля»

Срібло чемпіонату України з регбі-15 виборов РК «Поділля»

У цьому сезоні хмельницький регбійний клуб «Поділля» стрибнув вище голови. Вперше у своїй історії команда піднялася на почесне друге місце в чемпіонаті України.

Шлях до фіналу був складний і тернистий. Проте не дивлячись на це «Поділля» підійшло до фіналу в хороших кондиціях та зі справжнім бойовим настроєм, незважаючи на втрати чотирьох основних гравців. Хмельничани мали довгу лаву запасних – далися взнаки успішний сезон і справжній регбійний бум в місті. Отже, майбутній фінальний матч містив певну інтригу.

Давид проти Голіафа

Харківський «Олімп» – беззмінний чемпіон останніх 10 сезонів. Це єдина професійна команда України, якою керує головний тренер національної збірної. Гравці клубу є кістяком головної команди країни. І саме ця потужна команда зійшлася в головному матчі сезону зі справжньою народною командою з Хмельницького, аматорським клубом, до складу якого входять студенти та представники багатьох професій. Фінал перетворився на справжню битву Давида з Голіафом.

З самого початку матчу хмельничанам вдалось створили безліч проблем гордим чемпіонам. Вже на п’ятій хвилині спроба Олексія Лещенка шокувала присутніх на матчі вболівальників, але дуже скоро харків’яни вийшли вперед – 7:5. Незабаром успішно виконаний тим же Олексієм Лещенком штрафний знову вивів подолян вперед. Рахунок 8:7 . На жаль, це були останні очки, зароблені хмельничанами в цьому матчі. Запекла боротьба точилася на кожному шматочку поля, ніхто не хотів поступатися. Подоляни вийшли на матч надзвичайно мотивованими, але клас, досвід, зіграність і трохи удачі були на стороні харків’ян.

Незважаючи на все подоляни дали справжній бій багаторічному чемпіону. Цією грою «Поділля» довело собі та всій регбійний Україні невипадковість свого потрапляння до фіналу. Рахунок першого тайму – 8:24, а весь другий тайм точилася вперта боротьба. Напругу фінального двобою засвідчує те, що було показано 6 жовтих карток – по 3 кожній команді. Останні 10 очок «Олімп» заробив за останні 10 хвилин гри.