Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1798 році в Проскурові (нині Хмельницький) створено міську та повітову поштові експедиції. У їх складі було 9 працівників та 21 кінь...

пт.17082018

Оновлено:12:04:19 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Хмельницькі велосипедисти здобули сім нагород на чемпіонаті України

Хмельницькі велосипедисти здобули сім нагород на чемпіонаті України

У Тернополі пройшов чемпіонат України та всеукраїнські змагання з велосипедного спорту на шосе серед молодших вікових груп. У гонці критеріум увесь комплект нагород дістався хмельницьким дівчатам, повідомляє  народна газета «Є».

Участь у змаганнях взяли 163 учасника з 27 команд. Хмельницьку область представили 26 спортсменів.

За повідомленням Федерації велосипедного спорту Хмельницької області, перші медалі вдалося завоювати молодшим дівчатам. У груповій гонці «срібло» здобула Дарина Нагуляк, а «бронзу» - Наталія Свистунова.

В індивідуальній гонці на час серед дівчат 2003-2004 рок ународження, Дарина Нагуляк показала найкращий час серед ровесниць, а Анастасія Плоцідим стала бронзовою призеркою.

Останнім видом змагань була гонка критеріум. Вадим Стецюк разом з Миколою Герасимчуком та Іваном Савчуком здобули третій командний результат серед юнаків 2001-2002 року народження. Справжній тріумф хмельничан був у змаганнях дівчат 2003-2004 року народження. Дарина Нагуляк перемогла в гонці, Наталія Свистунова стала срібною призеркою, а Анастасія Плоцідим – бронзовою. Ще одна хмельничанка - Христина Ганжук, фінішувала четвертою.