Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Всупереч поширеній думці, нібито Проскурів перейменували у Хмельницький на честь перебування тут великого гетьмана, сам Богдан Зіновій Хмельницький ніколи тут не бував. Найближча велика битва під його проводом відбулася 1648 під Пилявою, у 55 кілометрах від Проскурова.

нд.24092017

Оновлено:10:31:42 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт «Авангард» та його легендарний тренер святкують ювілеї (фото)

«Авангард» та його легендарний тренер святкують ювілеї (фото)

Символічно, що напередодні Дня фізичної культури і спорту, спортивна спільнота краю святкувала ще дві знаменні дати - 60-річчя створення боксерського клубу “Авангард” та 75-й день народження легендарної постаті Українського боксу, Заслуженого тренера України, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Анатолія Миколайовича Чумакова.

За понад півстоліття тренерської діяльності Анатолій Чумаков  виховав 140 майстрів спорту України. В складі української збірної разом зі своїми учнями він підносить рівень Українського боксу на світовому ринзі, де на честь їх перемог неодноразово лунає державний гімн України.

На урочисті з нагоди свята завітали учні та тренери боксерської школи «Авангард», представники керівництва області та міста, федерації боксу області, партнери та благодійники, вболівальники та любителі боксу.

Під час свята вручали заслужені відзнаки, приємні подарунки. Чимало теплих спогадів і вдячних слів прозвучало на адресу ювіляра, гості бажали Антолію Чумакову здоров’я  та активного довголіття, нових яскравих перемог  його вихованцям та подальшого розвитку прославленій боксерській школі «Авангард».

Справу легендарного тренера гідно продовжує його син Андрій Чумаков.