Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1824 році російський імператор Олександр І затвердив генеральний план забудови Проскурова. Саме згідно цього плану прокладено головні вулиці центральної частини сучасного Хмельницького...

сб.22092018

Оновлено:09:12:27 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Молодіжний чемпіонат України з велоспорту відбудеться у Хмельницькому

Молодіжний чемпіонат України з велоспорту відбудеться у Хмельницькому

 Близько сотні юнаків і дівчат, віком 13-16 років,  змагатиметься у чемпіонаті України з велоспорту на шосе,  який відбудеться у Хмельницькому.

Учасники приїдуть з різних куточків України: зі Львова, Рівного, Житомира, Києва, Маріуполя, Миколаєва, Хмельницького та інших міст. Про це повідомляє газета “Є”.

Змагання триватимуть три дні, з 21 до 23 липня, і відбудуться на об’їзній дорозі від перехрестя шляху на Кам’янець-Подільський до перехрестя шляху на станцію Богданівці, а також – на майдані Незалежності. Упродовж цього часу юні велосипедисти візьмуть участь у трьох етапах змагань – командній гонці, груповій гонці і гонці критеріум.

Головний суддя чемпіонату Сергій Краснов розповів, що переможців визначатимуть за результатом кожного з етапів змагань, у чотирьох вікових групах, окремо – хлопців, окремо – дівчат. А нагородять призерів чемпіонату у неділю, 23 липня, після закінчення гонки критеріум.

Церемонія нагородження розпочнеться орієнтовно о 14.00 на майдані Незалежності. Однак хмельничан запрошують прийти і підтримати юних спортсменів в усі три дні проведення чемпіонату.