22 грудня 1775 року містечко Плоскирів (нині Хмельнцький) отримало від польського короля привілей на проведення двох щорічних ярмарків на Новий рік та свято св. Анни. Кожен з ярмарків тривав по 2 тижні. У 1797 році у Проскурові відбувалося щорічно вже 13 ярмарків...

Оновлено:12:45:18 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Футбольний сезон для «Поділля» завершився успішно

Футбольний сезон для «Поділля» завершився успішно

Хмельничани зіграли останній матч сезону. Найстарший гравець команди Олексій Колесников забив єдиний гол у матчі, який приніс перемогу «Поділлю».

Відтак хмельницька команда зберігає прописку в другій лізі чемпіонату України з футболу, повідомляє Всім.

В останньому матчі хмельницька команда потішила своїх вболівальників перемогою над «Іллічівцем-2». Якщо для гостей результат не мав ніякого турнірного значення, то подоляни мали лише перемагати. Це гарантувало б їм участь в наступному сезоні серед професійних команд. І «Поділля» змогло виграти. Хоча зробити це було дуже непросто. У першому таймі господарі володіли перевагою та не могли втілити її в забитий м’яч. Після перерви більше атакували маріупольці. Одного разу «Поділля» врятувала стійка. В інших моментах надійно грав Сергій Дворник. Єдиний і переможний гол забив найдосвідченіший гравець нашої команди. Олексій Колесников вискочив з-за спини захисника і ефектно переправив навіс від Олександра Музичука за призначенням. Збільшити перевагу міг капітан хмельничан Алішер Якубов. Та його удар прийшовся в стійку. То ж перемога «Поділля» з рахунком 1:0. Вона дозволяє хмельничанам переміститися із передостаннього місця на 14-те, святкувати завершення сезону і готуватися до наступного. Вітаємо хмельничан із перемогою улюбленої команди.