Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Спеціального указу про перейменування Плоскирова в Проскурів не існує. Вперше назва «Проскурів» зустрічається в указі російського імператора про утворення Подільської губернії (1795 рік)...

нд.16122018

Оновлено:04:17:33 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Хмельничанин найшвидше подолав дистанцію кросу на "Динаміаді-2017"

Хмельничанин найшвидше подолав дистанцію кросу на "Динаміаді-2017"

Хмельничанин Олег Каяфа під час всеукраїнської "Динаміади-2017" виборов золоту нагороду в забігу на кілометрову дистанцію з результатом 2 хвилини 40 секунд, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ФСТ "Динамо".

Загальнонаціональний чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" з кросу відбувся  з 12 до 13 квітня у Харкові. У змаганнях взяли участь 83 спортсмени серед збірних команд територіальних організацій Товариства, 44 спортсмени серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади.

Інші легкоатлети, які захищали честь Хмельниччини під час загальноукраїнських змагань у Харкові, завершили виступи з наступними результатами: Голуб Маргарита на дистанції 1 км з результатом 3 хвилини 40 секунд стала 12; Волошин Віталій на дистанції 3 км з результатом 9 хвилин 33 секунди став 9; Швець Віталій на дистанції 5 км з результатом 17 хвилин 55 секунд став 15.

У командному заліку серед областей третьої групи хмельницька команда здобула 2 місце.

Нагадаємо, подільські важкоатлети здобули золото та срібло на Чемпіонаті Європи.