Хмельницький портал

Можливість знати більше.

З 1890 по 1894 рік у Проскурові, у 46-му Дніпровському піхотному полку, служив підпоручик Олександр Купрін - в майбутньому класик російської літератури. За проскурівськими враженнями він написав повість «Поєдинок».

чт.21092017

Оновлено:09:09:57 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Не пропустіть відкриття нового велосезону у Хмельницькому

Не пропустіть відкриття нового велосезону у Хмельницькому

9 квітня у Хмельницькому відкриється новий велосезон. Велосипедисти Хмельницького влаштують спільний велопробіг, розіграють призи у святковій лотереї та проведуть різноманітні веселі конкурси для дітей.

Відкриття розпочнеться на майданчику біля кінотеатру імені Тараса Шевченка 9 квітня о 12-й годині, повідомляє 0382.ua з посиланням на організаторів - ГО "Критична маса".

Голова цієї громадської організації Петрович Сергій розповів, що минулого року у відкритті сезону взяли участь 300 чоловік, цього разу очікується ще більше охочих, головне щоб не підвела погода. Окрім велопробігу, планують провести різноманітні конкурси та лотерею.

Одним з нововведень цього року стануть конкурси для дітей. Наймолодшим влаштують перегони по прямій, а старші вправлятимуться та покажуть свою майстерність у проходженні "змійки".

Усіх хмельничан запрошують 9 квітня, о 12.00 бути на майданчику біля кінотеатру імені Тараса Шевченка. Маршрут велопробігу можна переглянути тут.