У 1594 році поселення Плоскирів (нині Хмельницький) відвідав посол австрійського імператора Еріх Лясота. Він залишив найдавніший з усіх відомих опис Плоскирова.

сб.24062017

Оновлено:02:33:49 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт «Золота» шайба в овертаймі визначила кращу команду хокейного сезону

«Золота» шайба в овертаймі визначила кращу команду хокейного сезону

Першість у змаганнях справжніх чоловіків втретє поспіль виборює Хмельницький хокейний клуб «Легіон».

Фінал восьмого відкритого чемпіонату Хмельницької області з хокею 2016-2017 років серед аматорських команд, що пройшов минулими вихідними на ковзанці «Льодовий період», перетворився на яскраве свято спорту.

Напружена спортивна боротьба, шалені швидкості, несамовиті пристрасті, жага до перемоги кожної з команд-фіналістів подарували вболівальникам драйвові емоції та незабутні враження.

За звання кращої у фіналі змагалися хмельницький хокейний клуб «Легіон» і команда «Галицькі ведмеді» з Тернополя. Фіналісти провели три зустрічі та продемонстрували однаково майстерну та потужну гру. Перший матч з рахунком 4:3 виграв ХК «Легіон», перемогу в другому з такою ж різницею забитих і пропущених шайб здобули «Галицькі ведмеді», третій матч закінчився з нічийним рахунком 2:2.

Оскільки в основний час команди отримали нічийний результат, то для визначення переможця судді призначили додатковий час. «Золоту» шайбу в овертаймі у ворота тернополян забив хокеїст "Легіону" Олексій Урсол.

Тож переможцем восьмого відкритого чемпіонату області з хокею 2016-2017 років серед аматорських команд став Хмельницький хокейний клуб «Легіон», друге місце за командою «Галицькі ведмеді» з Тернополя, почесне третє посів хмельницький хокейний клуб «Прайд».

Кращими серед гравців судді визнали: кращі воротарі Олег Шнейдер (ХК «Прайд») і Гія Хвічія Дуве («Галицькі ведмеді»), кращий захисник В’ячеслав Намба (ХК «Лада»), кращий нападник Юрій Четвертак («Галицькі ведмеді»), кращим гравцем за системою «гол-пас» став Артем Костюк також гравець «Галицьких ведмедів».

Під час урочистої церемонії закриття восьмого відкритого чемпіонату з хокею 2016-2017 років переможців привітали і вручили їм заслужені нагороди голова Хмельницької обласної федерації хокею Сергій Мандзій, секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак і начальник управління молоді і спорту міської ради Сергій Ремез.

Загалом у  цьогорічного змаганнях чемпіонату з хокею взяли участь шість  місцевих клубів і дві хокейні команди гостей з Тернополя.