Дата заснування міста Хмельницького (до 1954 р. Проскурова) невідома, а дата першої письмової згадки про нього - 10 лютого 1431 року.

вт.25042017

Оновлено:01:12:05 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Хмельничанка здобула золото Чемпіонату України з боксу

Хмельничанка здобула золото Чемпіонату України з боксу

Вихованка хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №2 «Авангард» Анастасія Лісінська здобула впевнену перемогу у Чемпіонаті України з боксу серед жінок, молоді та юніорок «КОВЕЛЬ-2017», який з 6 до 12 лютого проходив на Волині. У фінальному двобої хмельничанка з рахунком 5:0 перемогла досвідчену Ольгу Возняк з Чернігова.

У командному залiку Хмельницька область стала першою за кількістю здобутих медалей та третьою за очками, - повідомляє Федерація Боксу Хмельницької області на своїй сторінці у мережі фейсбук.

За підсумками турніру сформують склад національної збірної України для участі у Кубку Європи, який відбудеться у травні цього року в Італії.