У 1909 році у Проскурові відбулася перша Подільська сільськогосподарська виставка, у якій взяли участь представники Подільської, Київської, Волинської, Херсонської та Бесарабської губерній. Для потреб виставки у місті спеціально побудували павільйони, кіоски, стенди.

чт.21092017

Оновлено:09:09:57 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт Хмельницькі атлети виграли чотири нагороди

Хмельницькі атлети виграли чотири нагороди

Командний чемпіонат країни проходив у Запоріжжі. Хмельницькі спортсмени здобули тут чотири нагороди. Дві з них на рахунку Олега Каяфи з Полонного. Він став третім на дистанції 1500 метрів і переміг на 800-метрівці. Ще одне перше місце для нашої команди здобула Марина Бех. Хмельничанка показала п’ятий результат сезону у Європі – 6,45 м. Четверту нагороду здобула кам’янчанка Тетяна Палінкаш.

Вона стала третьою на дистанції 3000 м. Була вона близькою до призової трійки і на забігу 1500 м. Тут вона фінішувала п’ятою. Зовсім трішки не вистачило до потрапляння в призову трійку Віталію Капітанцю. Кам’янчанин фінішував на четвертому місці. У підсумку шестеро хмельницьких легкоатлетів набрали 136 очок. Наша команда фінішувала на невисокому 15 місці. Кращими стали спортсмени з Дніпропетровщини, Черкащини і Харківщини.