Хмельницький портал

Можливість знати більше.

22 грудня 1775 року містечко Плоскирів (нині Хмельнцький) отримало від польського короля привілей на проведення двох щорічних ярмарків на Новий рік та свято св. Анни. Кожен з ярмарків тривав по 2 тижні. У 1797 році у Проскурові відбувалося щорічно вже 13 ярмарків...

пн.27032017

Оновлено:03:04:49 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт У Хмельницькому байкери закрили мотосезон

У Хмельницькому байкери закрили мотосезон

10 жовтня хмельницькі байкери спільно з байкерскими клубами Wild Tribe MC і Hot Heads MFC відсвяткували офіційне завершення мотоциклетного сезону 2015.

10 жовтня хмельницькі байкери спільно з байкерскими клубами Wild Tribe MC і Hot Heads MFC відсвяткували офіційне завершення мотоциклетного сезону 2015 грандіозним мотопарадом і шаленою вечіркою в місцевому нічному клубі, на якому, вже традиційно, мотосалон ПРЕСТИЖ МОТО виступив генеральним спонсором. Сезон був яскравий: багато нових облич, знайомств, кілометрів під колесами. До речі, погода зробила нам всім подарунок і дозволила організувати справжнє свято!

Старт заходу проходив на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка, де можна було у всій красі побачити потужних і сильних "залізних коней" і звичайно ж провести фотосесію з ними. Унікальне шоу для гостей влаштували велеколепно 12-річний стандрайдер Гордій і квадроціклісти Вадим. Закривали захід модним показом в стилі «Urban". Мало кому вдавалося відводити взгяд від довгоногих красунь школи моделей Fashion.Me з яскраво-червоними губами!

По завершенню колона, що складається з понад 150 мотоциклів, проїхала вулицями нашого міста привертаючи увагу зустрічних і перехожих!

Мотосезон 2015 закритий, але це означає лише те, що тепер ми чекаємо відкриття мотосезону 2016 з "Wild Tribe MC", "Hot Heads MFC" і їх "залізними друзями"!