Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У середині ХХ століття у Проскурові (нині Хмельницький) ходив «трамвай». Трамваєм називали залізничний вагон, що рухався між станціями Проскурів та Гречани, з зупинками для посадки пасажирів на кожному залізничному переїзді...

пн.23042018

Оновлено:09:46:38 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт У Хмельницькому байкери закрили мотосезон

У Хмельницькому байкери закрили мотосезон

10 жовтня хмельницькі байкери спільно з байкерскими клубами Wild Tribe MC і Hot Heads MFC відсвяткували офіційне завершення мотоциклетного сезону 2015.

10 жовтня хмельницькі байкери спільно з байкерскими клубами Wild Tribe MC і Hot Heads MFC відсвяткували офіційне завершення мотоциклетного сезону 2015 грандіозним мотопарадом і шаленою вечіркою в місцевому нічному клубі, на якому, вже традиційно, мотосалон ПРЕСТИЖ МОТО виступив генеральним спонсором. Сезон був яскравий: багато нових облич, знайомств, кілометрів під колесами. До речі, погода зробила нам всім подарунок і дозволила організувати справжнє свято!

Старт заходу проходив на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка, де можна було у всій красі побачити потужних і сильних "залізних коней" і звичайно ж провести фотосесію з ними. Унікальне шоу для гостей влаштували велеколепно 12-річний стандрайдер Гордій і квадроціклісти Вадим. Закривали захід модним показом в стилі «Urban". Мало кому вдавалося відводити взгяд від довгоногих красунь школи моделей Fashion.Me з яскраво-червоними губами!

По завершенню колона, що складається з понад 150 мотоциклів, проїхала вулицями нашого міста привертаючи увагу зустрічних і перехожих!

Мотосезон 2015 закритий, але це означає лише те, що тепер ми чекаємо відкриття мотосезону 2016 з "Wild Tribe MC", "Hot Heads MFC" і їх "залізними друзями"!