Хмельницький портал

Можливість знати більше.

50 років тому до Хмельницького прибули перші підрозділи Ракетних військ стратегічного призначення. З того часу на Хмельниччині почали розгортання бойових позицій стратегічних ракет - одне з найбільших угрупувань у СРСР.

вт.25072017

Оновлено:11:58:14 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт "Сильне місто" сприяє розвитку спорту у Хмельницькому

"Сильне місто" сприяє розвитку спорту у Хмельницькому

ГО «Сильне місто» та Сергій Мандзій надали фінансову та матеріальну підтримку дитячому баскетбольному табору «Давайте грати в баскетбол». Захід щороку проводить Хмельницька обласна федерація баскетболу, а тренування проводить баскетбольна зірка.

ГО «Сильне місто» та Сергій Мандзій надали фінансову та матеріальну підтримку дитячому баскетбольному табору «Давайте грати в баскетбол». Захід щороку проводить Хмельницька обласна федерація баскетболу, а тренування проводить баскетбольна зірка. Цього разу таким тренером став Ігор Харченко – 11-кратний чемпіон України.

Сергій Мандзій допоміг з екіпіруванням, інвентарем і транспортом для 50 юних спортсменів. Завдяки його сприянню діти отримали можливість з користю провести канікули, поєднавши відпочинок, спорт і спілкування з цікавими людьми.

«Нашому місту потрібна програма підтримки спорту, бо зараз він тримається на ентузіазмі окремих людей. Якщо ми не будемо підтримувати спортивні захоплення наших дітей, їхнє прагнення вести активний і здоровий спосіб життя, то ми незабаром будемо оплачувати їм лікування. Без перебільшення, сприяння розвитку спорту – це пряма інвестиція у здоров’я хмельничан», - сказав Сергій Мандзій.