Хмельницький портал

Можливість знати більше.

В Нью-Йорку, в Брукліні, є вулиця Bay Parkway, у районі якої проживало чимало вихідців з Проскурова. Між собою вони називали її "Олександрівською" - таку назву в давнину носила головна вулиця нашого міста

 

нд.22042018

Оновлено:10:46:57 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт "Сильне місто" сприяє розвитку спорту у Хмельницькому

"Сильне місто" сприяє розвитку спорту у Хмельницькому

ГО «Сильне місто» та Сергій Мандзій надали фінансову та матеріальну підтримку дитячому баскетбольному табору «Давайте грати в баскетбол». Захід щороку проводить Хмельницька обласна федерація баскетболу, а тренування проводить баскетбольна зірка.

ГО «Сильне місто» та Сергій Мандзій надали фінансову та матеріальну підтримку дитячому баскетбольному табору «Давайте грати в баскетбол». Захід щороку проводить Хмельницька обласна федерація баскетболу, а тренування проводить баскетбольна зірка. Цього разу таким тренером став Ігор Харченко – 11-кратний чемпіон України.

Сергій Мандзій допоміг з екіпіруванням, інвентарем і транспортом для 50 юних спортсменів. Завдяки його сприянню діти отримали можливість з користю провести канікули, поєднавши відпочинок, спорт і спілкування з цікавими людьми.

«Нашому місту потрібна програма підтримки спорту, бо зараз він тримається на ентузіазмі окремих людей. Якщо ми не будемо підтримувати спортивні захоплення наших дітей, їхнє прагнення вести активний і здоровий спосіб життя, то ми незабаром будемо оплачувати їм лікування. Без перебільшення, сприяння розвитку спорту – це пряма інвестиція у здоров’я хмельничан», - сказав Сергій Мандзій.