Перший телевізійний передавач (ретранслятор) у Хмельницькому було встановлено у 1964 році. Телевежі він тоді не мав, а знаходився у Будинку Рад на центральній міській площі.

Оновлено:04:00:08 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт

Срібло чемпіонату України з регбі-15 виборов РК «Поділля»

У цьому сезоні хмельницький регбійний клуб «Поділля» стрибнув вище голови. Вперше у своїй історії команда піднялася на почесне друге місце в чемпіонаті України.

Хмельницький регбійний клуб «Поділля» у фіналі чемпіонату України

Вперше у своїй історії регбійна команда Хмельницького «Поділля» вийшла у фінал чемпіонату України. Хмельницькі регбіники у півфіналі, який відбувся 1 жовтня на стадіоні "Поділля", перемогли команду з Києва «Антарес». У результаті – перемога з великим відривом 33:6.

Юнацьке «Поділля» - команда-чемпіон

У Хмельницькому відбулися малий та великий фінали дитячо-юнацької футбольної ліги області. Участь у змаганнях взяли гравці сорок однієї команда з усіх куточків краю. За перемогу змагалися «Поділля» та «ДЮСШ №1». Це команди центральної групи. За бронзу – футболісти з Кам’янця-Подільського та Нетішина – команди південного та північного дивізіонів.

Перемогу серед юнаків 2003-го року народження з рахунком 4:1 вибороло «Поділля». Так у Хмельницькому завершився фінал дитячо-юнацької футбольної ліги області.

Команда-чемпіон «Поділля» представлятиме Хмельниччину у всеукраїнській дитячо-юнацькій футбольній лізі.

Хмельничанин Володимир Антонюк у складі паралімпійської збірної став чемпіоном світу з футболу

Минулої неділі, українські паралімпійці здобули перемогу у фіналі Чемпіонату світу з футболу 2017, який проводився в Аргентині. В головному поєдинку турніру наші футболісти перемогли іранців з рахунком 1:0.

Хмельничани стали чемпіонами України з пляжного волейболу

Другий тур відкритого Чемпіонату України з пляжного волейболу завершився у Чернігові. Участь у змаганнях взяли 27 команд з різних куточків України та гості з Білорусі. Хмельницькі пляжні волейболісти стали найсильнішими на теренах держави, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Новий Чернігів".

Хмельницькі велосипедисти здобули сім нагород на чемпіонаті України

У Тернополі пройшов чемпіонат України та всеукраїнські змагання з велосипедного спорту на шосе серед молодших вікових груп. У гонці критеріум увесь комплект нагород дістався хмельницьким дівчатам, повідомляє  народна газета «Є».

Футбольний сезон для «Поділля» завершився успішно

Хмельничани зіграли останній матч сезону. Найстарший гравець команди Олексій Колесников забив єдиний гол у матчі, який приніс перемогу «Поділлю».

«Авангард» та його легендарний тренер святкують ювілеї (фото)

Символічно, що напередодні Дня фізичної культури і спорту, спортивна спільнота краю святкувала ще дві знаменні дати - 60-річчя створення боксерського клубу “Авангард” та 75-й день народження легендарної постаті Українського боксу, Заслуженого тренера України, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Анатолія Миколайовича Чумакова.

Хмельницькі регбісти знову на висоті

Завершився чемпіонат України з регбі-7. Останній тур змагань відбувся в Харкові, де, як і очікувалося, у фіналі зустрілися семикратний чемпіон України «Олімп» та хмельницький «Еволюшн Севенс».

Саме ці два клуби після двох попередніх турів ділили перше місце. На груповому етапі третього туру «Олімп» без проблем обіграв своїх суперників. Впевнено до фіналу дійшли й хмельничани.

Вирішальний поєдинок став доволі напруженим. Тривалий час рахунок у ньому був 0:0, але згодом «Олімп» заніс одну спробу та повів 5:0. Президент Хмельницької обласної федерації регбі Олег Плахотнюк вважає, що переміг досвід, але команда, яку тренує Олександр Мігунов, готова взяти реванш у Кубку України, котрий пройде в Хмельницькому в серпні.

Отож, «Еволюшн Севенс», як і торік, став срібним призером чемпіонату України з регбі-7. Чемпіоном України восьмий раз поспіль став харківський «Олімп».

Тепер команда в складі РК «Поділля» виступатиме в класичному регбі-15, в якому чемпіонат лише розпочався.

Хмельницькі волейболісти стали чемпіонами кубку України

Лідери збірної України з пляжного волейболу - Сергій Попов та Олексій Денін підкорили першу сходинку п'єдесталу та стали чемпіонами країни 2017 року – повідомляє газета Є.

Хмельничанин найшвидше подолав дистанцію кросу на "Динаміаді-2017"

Хмельничанин Олег Каяфа під час всеукраїнської "Динаміади-2017" виборов золоту нагороду в забігу на кілометрову дистанцію з результатом 2 хвилини 40 секунд, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ФСТ "Динамо".

Вихованка Хмельницької ДЮСШ №3 виборола бронзу на чемпіонаті світу з тхеквондо

У заключний день чемпіонату світу з тхеквондо ВТФ, який проходив в єгипетському Шарм-Эль-Шейху з 24 до 27 серпня, медальний кошик збірної України поповнився ще однією нагородою. У ваговій категорії до 37 кг серед кадеток її завоювала учениця Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №3 Аліса Герасименко.

Хмельничанин Олександр Пєлєшенко захистив титул чемпіона Європи з важкої атлетики

На європейській першості з важкої атлетики, яка триває в хорватському Спліті, блискучу перемогу у ваговій категорії до 85 кг здобув українець Олександр Пєлєшенко.

Загалом наш важкоатлет приніс рідній країні 3 медалі, перемігші за сумою двох вправ з результатом 386 кг, а також виборов «мале» «золото» у ривку (175 кг) і «мале» «срібло» у поштовху (211 кг).

Нагадаємо, що на минулорічному чемпіонаті Європи в Норвегії Олександру також не було рівних, тож, в Хорватії він блискуче підтвердив звання найсильнішого важкоатлета Старого Світу.

Ще одну «малу» золоту медаль в цей день Україні принесла наша Ірина Деха (75 кг), яка у ривку справилася зі штангою вагою 120 кг.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Олександра, Ірину, тренерський склад збірної та Федерацію важкої атлетики України з чудовими досягненнями, побажавши не зупинятися на досягнутому та впевнено крокувати до нових високих звершень.

Марина Бех представлятиме Хмельницький на чемпіонаті світу

Хмельницька легкоатлетка поїде на головні змагання року до Лондона. Саме на чемпіонаті Марина Бех сподівається показати свій кращий результат.

Не пропустіть відкриття нового велосезону у Хмельницькому

9 квітня у Хмельницькому відкриється новий велосезон. Велосипедисти Хмельницького влаштують спільний велопробіг, розіграють призи у святковій лотереї та проведуть різноманітні веселі конкурси для дітей.

Відкриття розпочнеться на майданчику біля кінотеатру імені Тараса Шевченка 9 квітня о 12-й годині, повідомляє 0382.ua з посиланням на організаторів - ГО "Критична маса".

Молодіжний чемпіонат України з велоспорту відбудеться у Хмельницькому

Близько сотні юнаків і дівчат, віком 13-16 років,  змагатиметься у чемпіонаті України з велоспорту на шосе,  який відбудеться у Хмельницькому.

Хмельницькі гімнастки привезли 27 призових місць з турніру в Олександрії

Дівчата, які займають в класі художньої гімнастики, відвідали всеукраїнський турнір "Олександрина-2017", який відбувся 25 березня в Олександрії Кіровоградської області, повідомляє Всім.

Хмельничанка стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи

У болгарському Пловдіві триває континентальна першість з веслування на байдарках та каное. Першу нагороду здобула байдарка-четвірка у складі Інни Грищун з Хмельницького, полтавчанки Марії Кічасової, Марії Повх з Луцька та Анастасії Тодорової з Южного стала бронзовим призером на дистанції 500 м з результатом 1.31,624. Українки всього 0,028 секунди програли польському екіпажу, який став срібним призером. Золото виборов польський екіпаж.

ФК «Поділля» відкриває футбольний сезон у Хмельницькому

У суботу, 18 березня, хмельницький Футбольний клуб «Поділля» зіграє перший офіційний матч цього року. Його суперником у рамках 21-ого туру Другої ліги чемпіонату України з футболу буде команда «Нікополь» з Дніпропетровської області. Матч відбудеться на хмельницькому стадіоні «Поділля». Початок о 15.00. Вхід на гру вільний.

Хмельничанка Марина Бех стала чемпіонкою України

У Кропивницькому завершився чемпіонат України з легкої атлетики. Марина Бех прогнозовано виграла золоту нагороду чемпіонату України, повідомляє Є.

Боксер з Хмельницького увійшов до збірної України

Степан Грекул виступить на чемпіонаті Європи, який пройде в Румунії. Континентальна боксерська першість розпочинається сьогодні, 14 березня. В румунському місті Браіла змагатимуться спортсмени віком до 22 років. Виступить на чемпіонаті й збірна України. До її складу увійшов хмельницький боксер Степан Грекул. Вихованець спорт школи «Авангард» побореться за чемпіонський титул у ваговій категорії до 81 кг.