В Нью-Йорку, в Брукліні, є вулиця Bay Parkway, у районі якої проживало чимало вихідців з Проскурова. Між собою вони називали її "Олександрівською" - таку назву в давнину носила головна вулиця нашого міста

Оновлено:04:48:32 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт

Ліцеїсти тріумфували у футзальній лізі

Майже півсотні команд взяли участь у цьогорічній Шкільній футзальній лізі Хмельницького. Чемпіонат проводиться 6-ий рік поспіль. Фінальні матчі вже відбулися. Чемпіонами у двох вікових групах стали спортсмени 17-го ліцею.

Фінішував ювілейний Меморіал Сургунда

У Хмельницькому завершився 20-ий відкритий міський Меморіал з шахів пам’яті голови виконкому міської Ради 1973-1980 років, академіка Міжнародної Академії інформатизації при ООН, громадського діяча, палкого прихильника шахів Анатолія Станіславовича Сургунда, який багато зробив для розвитку цієї гри.

“Дитяча легка атлетика IAAF” - в дії

У Хмельницькому стартував сезон міської ліги за програмою “Дитяча легка атлетика IAAF”. Впродовж лютого свою фізичну підготовку демонструватимуть збірні команди 5-х класів. Першопрохідцями стали школярі з технологічного багатопрофільного ліцею, СЗОШ №19, 27, ЗОШ №24 та НВК №6. Змагалися у п’ятьох дисциплінах та естафеті.

Визначили володаря «Кубка Хмельницького міського голови» з футболу

Майже місяць тривали ігри на штучному полі Хмельницької ДЮСШ №1. Завершилися поєдинком між волочиським «Агробізнесом» та хмельницьким «Поділлям».

Новий рекорд Марини Бех-Романчук

Спортсменка здобула срібло на турнірі в Німеччині. Зробила це хмельничанка з особистим рекордом.

Марина Бех-Романчук виборола бронзу на чемпіонаті Європи

Чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні відбувся днями в місті Глазго (Великобританія). Хмельничанка Марина Бех-Романчук у напруженій боротьбі здобула бронзову нагороду цього чемпіонату, показавши результат 6 метрів 84 см.

Змагалися юні стрілки

Перший обласний турнір 2019 року з кульової стрільби відбувся у Хмельницькому. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів віком від 12 до 18 років з різних населених пунктів області.

Юні хмельницькі боксери гідно виступили на чемпіонаті Україні

Чемпіонат України з боксу серед юніорів відбувся днями у Харкові. Високими спортивними результатами відзначились спортсмени міста Хмельницького у складі збірної команди області.

Хмельничанка Єва Мазур виборола «золото» та «срібло» на Кубку Європи

Етап Кубку Європи з фехтування проходив з 26 до 28 січня у місті Гельсінкі.

Хмельницькі поліцейські - кращі у кросфіті

Вчора, 24 лютого, у Хмельницькому пройшли змагання з функціонального багатоборства серед працівників силових структур. У підсумку напруженої боротьбі більшість призових місць посіли поліцейські — «золото» отримали бійці спецпідрозділу «КОРД», «бронзу» — патрульні поліцейські.

Розпочався турнір з боксу пам’яті Євгена Кужельного

У Хмельницькому стартував XIX відкритий всеукраїнський турнір серед молоді пам‘яті видатного подільського тренера з боксу Євгена Кужельного. У змаганнях беруть участь майже 100 учасників з різних областей України та команда з Молдови.

Чергове золото у скарбничку досягнень хмельницької легкоатлетки

У Стамбулі завершився чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні. На ньому спортсмени з України виграли сім медалей – чотири золоті і три срібні. І одне «золото» на рахунку хмельничанки Марини Бех-Романчук.

Першість у міні-футболі виборють дівчата

Відкритий міський турнір з міні-футболу розпочався сьогодні у Хмельницькій дитячій юнацько-спортивні школі №1. Участь у змаганнях беруть дівчата 2004 року народження і молодші.

Патрульний з Хмельницького виборов І місце у чемпіонаті України

Чемпіонаті України з кіокушинкай карате відбувся цими вихідними в Одесі. У змаганнях хмельницький патрульний, командир взводу №1 роти тактико оперативного реагування управління патрульної поліції в Хмельницькій області Олександр Тимець, зайняв І призове місце серед чоловіків, у ваговій категорії до 75 кг.

У Хмельницькому започаткували турнір пам’яті відомого тренера

Баскетбольний турнір пам`яті тренера Андрія Дехтяренка вперше відбувся у Хмельницькому. Впродовж трьох днів у спортивній залі Хмельницького політехнічного коледжу змагалися чотири команди: дві з Хмельницького, а також Мелітополя і Тернополя.

Марина Бех-Романчук вкотре виборола золото

На Міжнародному турнірі з легкої атлетики Meeting Féminin Val d'Oise, який вчора проходив у Франції, хмельничанка Марина Бех-Романчук посіла перше місце у стрибках у довжину з результатом 6.60 м.

Юні фехтувальники змагаються за місце в національній збірній

У Хмельницькому сьогодні стартував Чемпіонат України з фехтування на шаблях серед юнаків та дівчат. Майже 60 кадетів з різних областей змагаються за звання кращих в Україні.

Хмельницькі боксерки – переможниці чемпіонату України

5 золотих, 6 срібних та 3 бронзових нагороди вибороли боксерки Хмельниччини на чемпіонаті України в Харкові.

Хмельницькі спортсмени – переможці чемпіонату України з джиу-джитсу

Близько 800 учасників зібрав один з найбільших чемпіонатів України з бразильського джиу-джитсу «UKRAINIAN OPEN JIU-JITSU CHAMPIONSHIP 2018», що проходив у Києві 15 і 16 грудня.

Чемпіонат України: Марина Бех-Романчук здобула золото

У Сумах завершився чемпіонат України-2019 з легкої атлетики у приміщенні, за результатами якого буде сформовано національну команду для участь в чемпіонаті Європи (1-3 березня, Глазго, Велика Британія). За результатами змагань золото здобули Бех-Романчук, Петлюк та Саладуха.

“Подільська зима” виявила найкращих легкоатлетів

Традиційний міжобласний турнір з легкої атлетики серед юнаків та дівчат “Подільська зима”, що з 6 до 8 грудня проходив у легкоатлетичному манежі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, зібрав понад 150 учасників з восьми областей України.