18 лютого 2015 р. - 105 років з дня народження Хаскеля Мойсейовича Сандлера (1910-1983) - художника-живописця, графіка, який народився у м. Проскурів

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт

Акція «Біжимо разом» відбулася у Хмельницькому

Сьогодні, 10 листопада, у парку культури та відпочинку імені Михайла Чекмана, усі охочі могли долучитись до акції «Біжимо разом». Одночасно із державними правоохоронними структурами в заході взяли участь громадські організації та просто активні хмельничани.

Хмельничанин – чемпіон світу з кікбоксингу

Олександр Ястребов - майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, військовослужбовець 8 окремого полку спеціального призначення, студент ХУУП, здобув золото чемпіонату світу з бойових мистецтв, у розділі ЛОУ-КІК.

У хмельницьких школах популяризують нові види спорту

До звичного футболу та волейболу додали флорбол, м’який петанк і фрізбі. Зокрема, такі модулі з’явилися в НВК №10.

Хмельничанка здобула «бронзу» на кубку Європи з фехтування

На етапі кубку Європи серед кадетів віком до 17 років в австрійському Клягенфюрде, українська дівоча збірна стала володарками бронзових нагород. У складі збірної України медаль в Австрії виборювала шпажистка з Хмельницького Єва Мазур.

Потужний старт дебютанток Суперліги з Хмельницького

Три волейбольні команди «Новатора» не програли жодного матчуминулими вихідними. Потужний старт дебютанток Суперліги з Хмельницького дає підстави сподіватись, що Новатор може поборотися за нагороди чемпіонату України.

Хмельничанин виборов перше місце у змаганнях з тхеквондо

15-й Відкритий турнір “GOLDEN DRAGON CUP-2018” з Олімпійського виду спорту World Taekwondo завершився днями в Івано-Франківську. У змаганнях взяли участь близько двадцяти команд з різних міст України. Хмельничанин показав високий рівень підготовки серед тхеквондистів.

Учасниками спартакіади стала студентська молодь

Сьогодні у Хмельницькому стартувала міська спартакіада серед студентської молоді. Учні професійно-технічних навчальних закладів Хмельницького та студенти вищих навчальних закладів 1-го-2-го та 3-го й 4-го рівнів акредитації розпочали спортивну боротьбу з легкоатлетичного кросу.

Хмельничанин здобув «срібло» на Іграх Нескорених

Підполковник національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Віктор Шинкарук виборов срібну медаль на Іграх Нескорених (50 метрів брасом) у Сіднеї (Австралія).

Українські богатирі мірялись силою у Хмельницькому

На аматорський кубок України зі стронгмену, що відбувся у Хмельницькому в межах святкових заходів до Дня міста, завітали 8 атлетів із різних міст України. Судив змагання легендарний Василь Вірастюк.

Вражаюча перемога хмельницького боксера

Денис Лазарєв здобув восьму перемогу на професійному рівні. Він відправив суперника з ПАР в нокаут вже в другому раунді.

15 нагород здобули хмельницькі велосипедисти на чемпіонаті України

Днями у Рівному завершилися змагання з маунтенбайку. Учасники змагалися у чотирьох видах велоспорту: шорт-трек, елімінатор, олімпійський крос-кантрі та на короткому колі.

Рекордна кількість нагород - з чемпіонату України

Рукопашники з Хмельницького та Старокостянтинова привезли нагороди з чемпіонату України з козацького двобою-2018. На змагання вирушило 39 спортсменів, а отримали 85 медалей.

Хмельничани знову чемпіони та призери Європи

Відкритий Кубок Європи з кіокушинкай карате днями завершився в угорському місті Сольнок. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з 10 країн. У складі збірної команди України були хмельничани, які гідно представили рідне місто.

У Хмельницькому виборюють Кубок України з універсального бою

132 учасники з 14-ти областей та Києва продовжують боротьбу чотириденного Кубка України з універсального бою серед чоловіків та жінок. Сьогодні спортсмени завершили змагання з рукопашного бою за версією легкого контакту. Завтра розпочнуть повноконтактні бої.

Хмельницькі веслувальники достойно виступили за Україну на міжнародних змаганнях

Хмельницькі спортсмени Сергій Солтик, Дмитро Савін та Анастасія Калинюк здобули нагороди чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон» у Німеччині. Вони брали участь у заїздах в кількох класах змагань на 4-х дистанціях у складі збірних українських екіпажів.

Велопробіг - на завершення велосезону

У суботу, 20 жовтня, у Хмельницькому відбудеться масовий велопробіг. Громадська організація «Критична маса» влаштовує захід з нагоди закриття у Хмельницькому велосезону-2018. Про це повідомляють його організатори на сторінці у соцмережі.

«Тур братів Стародубів» об’єднав велоспортсменів України

Спортсмени з 12 областей України стали учасниками 22-их змагань з велоспорту «Тур братів Стародубів» у Хмельницькому.

Чемпіонат з кані-кросу відбувся у нашому місті

Обласний чемпіонат з кані-кросу зібрав цими вихідними у Хмельницькому 10 пар учасників. Змагання організовують вдруге.

Любителів велоспорту кличуть до участі у «Турі братів Стародубів»

Відкриті міські змагання з велоспорту на шосе «Тур братів Стародубів» у Хмельницькому проходитимуть від 24 до 26 серпня. Традиційно велотур проводяться до Дня незалежності України.

Хмельницький відзначили за участь у проекті "JuniorZ"

Очільники трьох міст отримали відзнаки від Олександра Педана на Міжнародному саміті мерів. Лідер руху JuniorZ вручив призи міським головам Хмельницького, Ужгорода та Переяслава-Хмельницького.

На хмельничан чекає справжнє регбійне свято

Кубок України із регбі-7 відбудеться 19 серпня у Хмельницькому, на стадіоні "Поділля". Організатори запрошують всіх любителів регбі-7 переглянути командні матчі Кубку України та повболівати за улюблену команду.