В Нью-Йорку, в Брукліні, є вулиця Bay Parkway, у районі якої проживало чимало вихідців з Проскурова. Між собою вони називали її "Олександрівською" - таку назву в давнину носила головна вулиця нашого міста

Оновлено:12:04:19 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Спорт

Хмельничанин Дмитро Тітаренко – переможець міжнародних велоперегонів

Гонка UCI Міжнародного союзу велосипедистів тривала з 10 до 12 серпня у Туреччині . У змаганнях взяла участь  збірна України.На двох з трьох етапів змагань найкращим став хмельничанин Дмитро Тітаренко з клубу "Веломан Екстрім". За сумою усіх результатів він переміг.

Хмельницькі ветеранські волейбольні клуби вибороли 1 та 2 місця у міжнародному турнірі

Команда «Хмельничанка» виграла Другий Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів, що два дні тривав у Хмельницькому. Друге місце посів столичний клуб «Аеропорт», третє – львівська «Омега».

Хмельницькі велосипедистки візьмуть участь у чемпіонаті Європи

Вже завтра, 12-го липня, у Чехії розпочнеться першість Європи на шосе серед спортсменів віком до 23 років та 2000-2001 років народження.

Марина Бех виборола срібну медаль чемпіонату Європи

Марина Бех - єдина хмельничанка, яка брала участь у  чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Берліні. Наша спортсменка змагалася у секторі стрибків у довжину і змогла не лише показати свій кращий результат у сезоні, а й стати віце-чемпіонкою Європи.

Хмельницький приймає Кубок України та Чемпіонат України з вільної боротьби

Із 3 до 6 липня у Хмельницькому триває Кубок України серед чоловіків та Чемпіонат України серед жінок з вільної боротьби. Участь у чемпіонаті беруть більше 100 спортсменок з різних областей України.

Хмельницькі боксери тріумфували на турнірі в Угорщині

Міжнародний боксерський турнір "X.OSTROM KUPA" зібрав в угорському місті Кьосзег спортсменів з різних куточків світу. Збірна команда України виборола дев'ять нагород.  Вісім з них на рахунку хмельницьких боксерів.

У Хмельницькому розпочався чемпіонат прикордонної служби з універсального бою

Сьогодні, 3 липня, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького стартував чемпіонат Державної прикордонної служби України з універсального бою.

Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів пройде у Хмельницькому

Вдруге Хмельницький приймає ветеранські команди волейболу з різних куточків України та закордону.

Збірна з легкої атлетики проводить тренувальні збори у Хмельницькому

До Хмельницького приїхали Чемпіони Європи та Світу та володарка олімпійської нагороди з потрійного стрибка Ольга Саладуха. Усього п’ятеро легкоалетів – членів збірної команди України.

До чемпіонату Європи українські стрибуни готуються у Хмельницькому

У Хмельницькому триває підготовка українських стрибунів до чемпіонату Європи з легкої атлетики, що 7 серпня стартує у Берліні. Тренуються спортсмени на місцевому стадіоні «Поділля».

Юні хмельницькі веслувальниці вибороли друге місце на чемпіонаті України

Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат2002-2003 та 2004-2005 років народження  проходив з 13 до 17 червня в місті Ковелі.

Всеукраїнські змагання з велоспорту проходили у нашому місті

Хмельницький приймав відкритий чемпіонат України у командній гонці з велоспорту на шосе. До обласного центру з’їхалися команди-представниці з усіх куточків країни, окрім Львова. Змагалися впродовж трьох днів. Фінішували гонкою «Критеріум». Спортсмени здолали дистанцію в 20, 30 та 40 кілометрів.

Хмельничанка виборола срібло чемпіонату Європи з боксу

В столиці Болгарії Софії із 5 до 12 червня проходив чемпіонат Європи з боксу серед жінок. У складі збірної України успішно виступала хмельничанка - вихованка ДЮСШ № 2 «Авангард» та школи вищої спортивної майстерності Марія Боруца.

Хмельничанин став призером чемпіонату світу

Веслувальник Павло Алтухов виборов “бронзу” на чемпіонаті серед молоді. Медаль хмельничанина стала першою для української збірної у Болгарії.

Світовий рекорд з пауерліфтингу встановила хмельничанка

Хмельничанка Тетяна Щавінська стала новою світовою чемпіонкою серед юніорів. На Чемпіонаті світу з класичного пауерліфтингу, який проходив 10 червня у місті Калгарі (Канада), вона змагалась у ваговій категорії до 47 кілограм.

Хмельницький велогонщик увійшов до Збірної України

Днями у Чернівцях відбувався чемпіонат з маунтенбайку в олімпійському крос-кантрі та елімінаторі – головні змагання у відборі до національних збірних команд. У підсумку змагань перемогу здобув Дмитро Тітаренко із хмельницького клубу «Веломан Екстрім». Дмитро продовжуватиме боротьбу у складі національної збірної України у змаганнях чемпіонату Європи та Кубку світу.

Хмельницькі велосипедисти вибороли нагороди на всеукраїнських змаганнях

У Кропивницькому пройшли всеукраїнські змагання з велоспорту на шосе. Їх учасниками стали дві з половиною сотні юнаків та дівчат з усієї України серед нихі 27 спортсменів з Хмельниччини.

Хмельницьке “Поділля” виграло перший матч у чемпіонаті Другої ліги України

Виграли хмельничани у гостях у рівненського “Вереса”. Гравці нашої команди володіли незначною ініціативою та були гострішими в завершальній стадії. Єдиний гол у матчі на 55-ій хвилині забив нападник «Поділля» Алішер Якубов, який замкнув навісну передачу з правого флангу.

Юний хмельницький каноїст виборов нагороди чемпіонату України

Днями у Вінниці проходив чемпіонат України з веслування на байдарках і каное з марафону пам'яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка. У змаганнях взяли участь спортсмени з Львівської, Вінницької, Полтаської, Київської, Рівенської, Хмельницької та інших областей.

Веслувальник з Хмельницького виборов бронзу на чемпіонаті України

Днями в місті Дніпрі пройшов «Особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное», у якому змагались найсильніші спортсмени з усіх областей України на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів.

Хмельницькі студенти підтримали «Зелену милю»

Відбувся Всеукраїнський забіг серед студентів «Зелена Миля-2018». До ініціативи, яку підтримала молодь з усіх куточків України, долучилося і хмельницьке студентство. 200 представників хмельницьких вищих навчальних закладів взяли участь у забігу.