Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1822 році місто Проскурів (нині Хмельницький) постраждало від великої пожежі, що майже повністю спалила всі дерев'яні споруди. Так само вогнем було знищено давні архівні документи...

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Ігор Сабій: "Одночасне проведення позачергових виборів Президента, парламенту і місцевих рад – варіант виходу з політичної кризи"

Ігор Сабій: "Одночасне проведення позачергових виборів Президента, парламенту і місцевих рад – варіант виходу з політичної кризи"

В Україні немає кризи парлемантаризму, є криза більшості Партії регіонів та комуністів. Вони нібито мають арифметичну більшість, але реально не можуть нею скористатися, бо звикли працювати методами кнопкодавства, повного одобрямсу, без фахової дискусії, врахування різних пропозицій. Одночасне проведення позачергових виборів Президента, парламенту і місцевих рад – варіант виходу з політичної кризи. Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода" Ігор Сабій у ході чергової прес-конференції у Хмельницькому.

10 квітня 2013 року народний депутат спілкувався з представниками місцевих засобів масової інформації про політичну ситуацію в Україні, 100 днів діяльності фракції "Свободи" у парламенті, депутатську роботу, законодавчі ініціативи, запити і звернення.

"В Україні немає кризи парлемантаризму, є криза більшості Партії регіонів та комуністів. Вони нібито мають арифметичну більшість, але реально не можуть нею скористатися, бо звикли працювати методами кнопкодавства, повного одобрямсу, без фахової дискусії, врахування різних пропозицій. Своїми діями ми майже зупинили кнопкодавство, і тепер 30-40 депутатів у порожньому залі з диригентом Чечетовим на чолі не будуть ухвалювати закони. Власне, саме тому "регіонали" та їх сателіти, комуністи втекли з парламенту і провели засідання поза його межами. Так, є спроби назвати це сесією Верховної Ради і легітимізувати його в очах громади, європейських держав. Але сприймати серйозно такі кроки в Європі ніхто не буде, а псевдозакони, які там ухвалювалися, не можуть бути легітимними", - наголосив Ігор Сабій.

Народний депутат наголосив, що "регіонали" вдалися до таких кроків тільки з метою розподілу кількох мільярдів гривень з бюджету.

"Така сваволя не відбулася в стінах парламенту, бо ми б точно не дали так відверто й цинічно грабувати бюджет. Саме тому вони й втекли з парламенту, сховалися від ЗМІ і громади", - наголосив він.

На думку націоналіста, варіантом виходу із політичної кризи в Україні є одночасне проведення позачергових виборів Президента, парламенту та місцевих рад.

"Провівши дострокові вибори Президента, парламенту та місцевих рад, ми змінили політичну конфігурацію в суспільстві. Люди б отримали шанс на реалізацію мирного протесту шляхом голосування та обрали б іншу владу. Дострокові вибори – це шанс на очищення влади від вчорашніх та позавчорішніх", - зазначив Сабій.

Також Ігор Сабій про вже зареєстровані законопроекти, постанови та подані депутатські запити. Повідомив про роботу громадських приймалень, діяльність в окрузі, роботу з громадою.

Представників ЗМІ цікавило і питання щодо проведення у Хмельницькому акції "Вставай Україно". На що народний депутат зауважив, що акція відбудеться після 21 квітня.

"Я відчуваю величезний інтерес з боку громади до акції у Хмельницькому. Впевнений, що ми проведемо її на високому рівні і за чисельністю учасників продемонструємо, що Хмельниччина, як і раніше, підтримує опозиційні сили та виступає категорично проти політики Партії регіонів", – сказав Сабій.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"