Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У кінці ХVIII ст. вибори міських урядників у Плоскирові (нині Хмельницький) відбувалися щорічно перед Новим роком. Члени міського уряду приймали присягу, стоячи на колінах. Засідання міського уряду проводилися двічі на тиждень: у вівторок і суботу...

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Залізничну зупинку на Кам’янецькому переїзді таки відновлять?

Залізничну зупинку на Кам’янецькому переїзді таки відновлять?

В результаті неодноразових звернень Хмельницького міського голови Сергія Мельника до Президента України Віктора Януковича та Міністра інфраструктури України Володимира Козака щодо відновлення роботи зупинки "Кам’янецький переїзд", керівництвом "Укрзалізниці" було створено комісію з метою відкриття та вивчення можливостей подальшої експлуатації зупиночної платформи "Кам’янецький переїзд" дільниці Хмельницький – Гречани. Вчора комісія завітала до Хмельницького та вивчила ситуацію. Міський голова не залишився осторонь актуального для хмельничан питання та взяв активну участь в роботі комісії.

Основним аргументом залізничників є безпека пасажирів. За словами начальника Жмеринської дирекції залізничних перевезень Анатолія Любініна: "Аварійна платформа та відсутність огорожі – основні недоліки Кам`янецького переїзду. Залізниця – зона підвищеної небезпеки. А після проведення усіх необхідних робіт люди не будуть ходити по коліях, а лише мостом".

Про терміни ремонту чиновники "Укрзалізниці" говорять обережно – від півтора до трьох місяців. Також підтвердили: "Незабаром через Хмельницький проляже рух швидкісних потягів".

"Задля вирішення проблеми влада міста готова йти на поступки. Будемо виносити питання на сесію щодо пільги на землю. Ми готові в рахунок пільги, щоб ви зробили швидше цей переїзд. Проект робиться два тижні, ми беремо на себе інфраструктуру, сходи, "Укразалізниця" - перон", - сказав міський голова Сергій Мельник.

Також представник "Укрзалізниці повідомив, після завершення ремонтних робіт на Кам’янецькому переїзді зупинку на речовому ринку не скасують. Але пообіцяв, що із визначенням зупинок для конкретних поїздів радитимуться із пасажирами.