Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Незважаючи на сьогоднішню назву «Хмельницький», сам видатний гетьман ніколи у нашому місті не бував. Але містечко Плоскирів у 1648-1657 роках неодноразово опинялося у центрі протидії козацьких та польських військ...

ср.26062019

Оновлено:12:23:05 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Станом доріг переймалися міський голова і "Свобода"

Станом доріг переймалися міський голова і "Свобода"

 

Міський голова Сергій Мельник провів робочу зустріч із працівниками дорожніх служб міста, адже питання приведення доріг після виснажливої зими у належний стан є надзвичайно актуальним, - повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради. Під час спілкування було проаналізовано стан доріг міста, окреслено проблемні ділянки та визначено напрями роботи з покращення ситуації.

«Я за те, щоб зробити менше, але більш якісно. В будь-якій роботі повинна бути відповідальність та високі стандарти виконання. Я прихильник того, щоб зробити один раз, хай і витратити більше коштів, але не постійно ліквідовувати наслідки дешевшого ремонту. Ми повинні вирішити, що змінити в технології ремонту та будівництві доріг, можливо потрібно змінити матеріали, придбати обладнання», - наголосив міський голова.

За словами директора комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації автодоріг Миколи Гладуна основними проблемами є зношеність доріг, адже більша частина вже експлуатується більше ніж 25 років. Вода та перепад температури також шкодять асфальтному покриттю.

Великої шкоди дорогам Хмельницького завдала й цьогорічна аномальна зима – велика кількість снігу та часті перепади температури.

За результатами зустрічі було вирішено сформувати чотири бригади для проведення поточного ремонту та заплановано його завершити до 1 липня поточного року.

Загалом, цьогоріч заплановано витратити на впорядкування доріг близько 45 млн. грн, з яких майже 11 млн. - на поточний ремонт. 

Водночас, фракція ВО «Свобода» у Хмельницькій міській раді вимагає звільнення посадовців, відповідальних за стан доріг у місті.

4 квітня 2013 року депутати Хмельницької міської ради від ВО «Свобода» Віталій Діденко, Володимир Гончарук та Олександр Симчишин надіслали офіційне звернення від фракції Хмельницькому міському голові Сергієві Мельнику щодо стану доріг у місті.

У зверненні, зокрема, йдеться: «Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» глибоко обурена бездіяльністю міської влади, комунального підприємства з будівництва, ремонту, експлуатації доріг щодо стану доріг у місті Хмельницькому.

Дорожнє покриття перебуває в незадовільному стані. Це спричиняє небезпеку для водіїв та пасажирів, завдає шкоди автотранспорту, сповільнює рух. Люди втомилися ремонтувати свої авто. Через бездіяльність посадовців міста та керівництва КП міськими дорогами проїхати просто неможливо. При цьому щороку на капітальний та поточний ремонт автошляхів виділяються десятки мільйонів гривень з коштів платників податків, але навіть відремонтовані дороги швидко руйнуються. Безвідповідальність, бездіяльність, відсутність належного контролю за якістю ремонту доріг стали причиною жахливої ситуації на автошляхах міста та області. Під час ремонтів списуються та розкрадаються величезні кошти. Ніхто не несе відповідальності за якість дорожнього покриття».

Фракція «Свободи» у міській раді вимагає:

1. Звільнити з посади керівника КП з будівництва, ремонту та експлуатації доріг Гладуна М.М.

2. До 10 квітня 2013 року надати повний публічний звіт про стан дорожнього покриття міста та повідомити про заходи його відновлення.

3. Провести службове розслідування для з’ясування причин швидкого зносу доріг, відремонтованих у 2010-2012 рр.

4. Притягнути до відповідальності осіб, винних у неякісному ремонті доріг.

5. Заборонити так званий ямковий ремонт, під час якого найбільше розкрадаються бюджетні кошти.

6. Зобов’язати підрядні організації, які здійснювали ремонт в 2010-2012 роках згідно норм ДБН виконати ремонт за власний кошт».