Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1864 році у Проскурові (нині Хмельницький) налічували 6930 мешканців, із них євреїв - 4190, католиків - 1513, решта православних. У місті було 900 будинків, із них 102 кам'яних...

ср.26062019

Оновлено:12:59:22 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельничан запрошують взяти участь у місячнику санітарної очистки та благоустрою міста

Хмельничан запрошують взяти участь у місячнику санітарної очистки та благоустрою міста

Від 1 до 30 квітня в місті Хмельницькому буде проводитись місячник санітарної очистки та благоустрою міста. Розпорядження про це підписав міський голова Сергій Мельник.

Традиційно навесні місячник оголошується з метою покращення санітарного стану міста після зими, проведення Дня довкілля і підготовки до святкування Великодня.

Відповідним розпорядженням міський голова доручив керівникам комунальних підприємств, установ та організацій міста та рекомендував керівникам підприємств, установ та організацій інших форм власності провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих, закріплених за ними територій з вивезенням сміття на міський полігон твердих побутових відходів.

Комунальним підприємствам під час проведення місячника належить відновити місця розриття проїжджих частин вулиць, тротуарів та провести підсів трави на зелених зонах.

Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів доручено рекомендувати розповсюджувачам зовнішньої реклами привести рекламоносії у відповідність до вимог Закону України “Про рекламу”.

Комунальному підприємству "Міськсвітло", Хмельницькому міському району електромереж, комунальному підприємству "Електротранс" необхідно очистити опори від об’яв.

Головам комітетів самоорганізації населення в період місячника належить організувати прибирання територій у приватному секторі мікрорайонів Лезневе, Книжківці, Ружична, Гречани.

Головам квартальних комітетів доручено організувати прибирання у приватному секторі.

Комунальне підприємство "Спецкомунтранс" в період проведення місячника міський голова зобов’язав приймати сміття від комунальних підприємств та житлово-експлуатаційних контор на полігоні твердих побутових відходів безкоштовно.