Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Назву "Хмельницький" місто Проскурів отримало 16 лютого 1954 року, коли Президія Верховної Ради УРСР постановила перейменувати його на честь 300-річчя возз'єднання України з Росією. Чому було перейменовано саме Проскурів - невідомо...

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Піший марш на захист української мови і державності пройде через Хмельниччину

Піший марш на захист української мови і державності пройде через Хмельниччину

Вчора розпочався піший марш групи українських патріотів від столиці України до найвищої вершини нашої держави – Говерли, передає УНН з посиланням на прес-службу КУН. Марш приурочено до славної дати — 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, яку будемо відзначати наступного року.

Метою акції є захист української мови та державності.

“Патріоти пройдуть через міста та села Київської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської та Івано-Франківської областей. На шляху плануються зупинки та зустрічі із українською громадою.

Координатор акції — Олег Ткаченко, голова Запорізької „Просвіти“, кандидат в народні депутати від Конгресу Українських Націоналістів на виборах до Верховної Ради 2012 року. Він уже вже пройшов пішки від острова Хортиця до столиці України”, — йдеться у повдіомленні.

http://www.unn.com.ua