Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1942 році на верхівки дерев міського парку (нині сквер ім. Т. Шевченка) впав літак «Месершміт»: льoтчик не дотягнув несправну машину до аеродрому. Ані пілот, ані мешканці міста не постраждали...

ср.26062019

Оновлено:12:23:05 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство В Укрдержреєстрі встановили веб-камери для контролю за чергами

В Укрдержреєстрі встановили веб-камери для контролю за чергами

Державна реєстраційна служба розмістила на своєму офіційному сайті зображення з веб-камер, розташованих в органах державної реєстрації прав, повідомили в прес-службі відомства.

Ось, наприклад, зображення з веб-камери реєстраційної служби Хмельницького міського управління юстиції, що знаходиться по вул. Пилипчука, 3.

http://www.drsu.gov.ua/show/10725

За повідомленням прес-служби, в спеціальному розділі кожен громадянин може вибрати найближчий орган реєстрації у своєму регіоні і перевірити хід і швидкість обслуговування заявників. Фотозображення оновлюється щохвилини.

На сьогодні веб-камери встановлені в органах державної реєстрації Києва і Севастополя, Криму, Волинською, Запорізькою, Житомирською, Кіровоградською, Львівською, Миколаївською, Одеською, Полтавською, Сумською, Харківською, Херсонською, Хмельницькою і Черкаською областей. Найближчим часом планується забезпечити онлайн-трансляцію з інших регіонів України.

Джерело: http://vchaspik.ua