Хмельницький портал

Можливість знати більше.

В Україні є дві художньо-історичних панорами. Перша, - «Оборона Севастополя», - у Севастополі, друга, - «Визволення Проскурова», - у Хмельницькому...

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство «Батьківщину молоду» Хмельниччини знову очолив Валерій Каспров

«Батьківщину молоду» Хмельниччини знову очолив Валерій Каспров

Голову Хмельницької обласної організації ВМГО «Батьківщина молода» Валерія Каспрова вдруге обрано очільником молодіжного крила найпотужнішої опозиційної сили регіону. Також на черговій звітно-виборчій конференції було підбито підсумки роботи за минулий рік, обрано керівні органи організації та визначено план роботи «молодіжки» на найближчий період.

- «Батьківщина молода» повністю поділяє і підтримує програму дій Об’єднаної Опозиції «Батьківщина», - наголосив Валерій Каспров. - А тому наша свідома і небайдужа молодь готується на рівних із старшими товаришами відстоювати демократію і справедливість у країні. Першочергова увага – активізації роботи у студентському середовищі, котре традиційно на передовій боротьби за краще майбуття.

У роботі конференції взяли участь представники низки молодіжних гілок опозиційних партій, громадських організацій, а також керівник молодіжного департаменту політичної партії ВО «Батьківщина» Іван Крулько та виконуючий обов’язки голови ВМГО «Батьківщина молода» Олег Куявський, котрі дали високу оцінку роботи «молодобатьківщинівців» Хмельниччини.