Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Хмельницькому пивзаводу виповнюється 110 років. Відкрив його у 1901 році німець Леон Кляве. Частина тогочасного обладнання ще використовувалася на пивзаводі до середини 1990-х років...

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Не стало прекрасної людини - Почесної громадянки міста Хмельницького Дагмари Царькової

Не стало прекрасної людини - Почесної громадянки міста Хмельницького Дагмари Царькової

З глибоким сумом сповіщаємо, що на 82 році життя відійшла у вічність колишній завідувач відділу охорони здоров’я Хмельницького міськвиконкому, Почесний громадянин міста Хмельницького Дагмара Вільгельмівна Царькова.

Царькова Дагмара Вільгельмівна народилася 27 лютого 1932 року в місті Ленінграді. В 1955 році закінчила лікувальний факультет Харківського медичного інституту.

За покликом серця Дагмара Вільгельмівна понад півстоліття плідно трудилась на ниві охорони здоров'я міста Хмельницького, пройшовши шлях від дільничного лікаря-терапевта до завідувача відділу охорони здоров’я Хмельницького міськвиконкому.
Очоливши галузь охорони здоров’я Дагмара Вільгельмівна провела радикальну реорганізацію медичної служби міста, була ініціатором розробки проектування, будівництва та введення в експлуатацію нових лікувальних закладів, виховала плеяду високопрофесійних медичних спеціалістів та керівників закладів охорони здоров’я, майже три десятиліття активно відстоювала інтереси громади міста у складі депутатського корпусу міської ради.

Під керівництвом Царькової Дагмари Вільгельмівни створено базу високопрофесійних медичних спеціалістів та керівників закладів охорони здоров’я.

Вірність клятві Гіппократа та високому покликанню лікаря вона зберігала на посаді лікаря-терапевта, віддаючи свій багатий професійний досвід, життєву енергію та душевне тепло людям похилого віку.

Життєвий шлях Царькової Дагмари Вільгельмівни відзначено високими здобутками. Держава належно оцінила її вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі, присвоївши звання "Заслужений лікар України", нагородивши орденом "Знак Пошани", медаллю "За доблесну працю", нагрудним знаком "Відмінник охорони здоров'я". А звання "Почесний громадянин міста Хмельницького", присвоєне рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради у вересні 2009 року — визнання її заслуг перед хмельничанами.

За час відповідальної роботи на усіх державних та громадських засадах Дагмара Вільгельмівна виявляла високий професіоналізм, компетентність у вирішенні загальнодержавних завдань в галузі охорони здоров'я, високу порядність та культуру, ерудованість, глибокий гуманізм, любов та повагу до людей.

Розум, людяність та добро, яке вона щоденно віддавала людям, всі її добрі справи втілилися в той великий і заслужений авторитет, який вона має нині, у глибоку шану та повагу з боку колег, друзів та однодумців. Для медичної громади міста вона була взірцем порядності та інтелігентності, толерантності та мудрості. За довгі роки своєї діяльності у медичній галузі Дагмара Вільгельмівна виховала велику плеяду учнів і послідовників.
Ми втратили прекрасну людину, талановитого працівника, справжнього професіонала, зразкову дружину, матір, бабусю, людину, яка над усе любила життя. Разом із чоловіком вони виховали двох синів, дочекались онуків.

Світла пам’ять про цю прекрасну, доброзичливу, чесну і порядну людину, про її добрі справи назавжди залишиться в наших серцях.

З почуттям глибокої скорботи висловлюємо щире співчуття сім’ї та близьким покійної.

Міський голова Мельник С.І.
Перший заступник міського голови Вінніков О.Ф.
Заступники міського голови: Давиденко Г.М., Нестерук А.М., Прокопець І.Ю.
Керуюча справами виконкому Черевченко Л. П.