Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Хмельницькому пивзаводу виповнюється 110 років. Відкрив його у 1901 році німець Леон Кляве. Частина тогочасного обладнання ще використовувалася на пивзаводі до середини 1990-х років...

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У Хмельницькому "Свобода" спалила прапор Партії регіонів

У Хмельницькому "Свобода" спалила прапор Партії регіонів

Так опозиціонери намагалися продемонструвати ставлення українців до влади Партії регіонів.

Хмельницькому в суботу біля пам’ятника Тарасові Шевченку активісти облорганізації ВО "Свобода" спалили прапор Партії регіонів.

"Своєю акцією ми намагалися продемонструвати ставлення українців до влади Партії регіонів", – наголосив народний депутат від ВО "Свобода", керівник облорганізації партії Ігор Сабій. Депутат уточнив, що акт спалення провели перед офіційними заходами влади із вшанування пам’яті Шевченка.

Сабій зауважив, що кілька правоохоронців намагалося завадити спаленню прапора Партії регіонів. За його словами, на офіційних урочистостях біля пам'ятника не були присутні перші особи області, а були лише їхні заступники.

Нагадаємо: 14 жовтня 2012 року у Києві прихильники ВО "Свобода" під час ходи до Михайлівської площі з нагоди 70-річчя створення УПА спалили прапори Компартії України і Партії регіонів.

Джерело: http://tvi.ua/new/2013/03/09/u_khmelnyckomu_svoboda_spalyla_prapor_partiyi_rehioniv