Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1594 році поселення Плоскирів (нині Хмельницький) відвідав посол австрійського імператора Еріх Лясота. Він залишив найдавніший з усіх відомих опис Плоскирова.

ср.26062019

Оновлено:12:23:05 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Незаконно ліквідовані та приватизовані дитячі садки хочуть повернути у державну власність

Незаконно ліквідовані та приватизовані дитячі садки хочуть повернути у державну власність

Незаконно ліквідовані та приватизовані приміщення дитячих садків хочуть повернути у державну власність. Відповідний проект постанови запропонував позафракційний депутат Сергій Лабазюк.

Як йдеться у пояснювальній записці до постанови,дошкільні навчальні заклади в Україні в змозі охопити лише 63,5% дітей. На сьогодні найбільше проблем з дошкільними навчальними закладами не лише в Києві, а й у інших містах, зокрема, в Ужгороді, Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, де на ста місцях виховується 140-156 дітей. Проблема полягає насамперед у скороченні кількості дитсадків.

Постановою планується створення Тимчасової слідчої комісії при Верховній Раді України, яка буде досліджувати кожний випадок незаконного привласнення приміщень дошкільних дитячих закладів. За результатами роботи Тимчасової слідчої комісії незаконно привласнені приміщення дитячих садків будуть повернуті у державну власність.

На фото: колишній дитячий садок
виробничого об’єднання АДВІС, закритий понад 10 років тому