Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Щогла з синьо-жовтим прапором України на початку головної вулиці міста Хмельницького стоїть на тому ж місці, де у 1950-ті роки стояв пам'ятник Сталіну, у часи правління якого за зображення цього прапору люди ризикували свободою і життям

 

ср.19062019

Оновлено:03:56:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство На Хмельниччині знайти роботу стало важче

На Хмельниччині знайти роботу стало важче

Світова криза дала спокій банкам, і активно зайнялася населенням. 2012-й рік ознаменувався збільшенням числа безробітних у світі на 4 млн. В цілому їх зараз 202 млн. І це тільки ті безробітні, що офіційно зареєстровані. 

А скільки тих, які працюють на місцях, нижче їх професійних можливостей і бажань! Цифра вражає. І прогнози на майбутнє, на жаль, ще менш оптимістичні. Фахівці стверджують, що в 2013-2014 роках лави тих, кому ніде буде докласти працю своїх рук і голів, поповнять ще по 5 мільйонів чоловік щорічно.

В Україні ця ситуація не менш гостра. Станом на 1 лютого 2013 року на 1 вакансію в середньому по Україні претендувало 10 осіб. У більшості регіонів кількість претендентів на 1 вакансію перевищувало середній показник по Україні, зокрема, в Черкаській та Хмельницькій областях на 1 вакансію претендували, відповідно, 75 і 53 людини, і тільки в Києві кількість пропозицій робочих місць дорівнює кількості попиту.

Джерело: uapress.info