Хмельницький портал

Можливість знати більше.

 У 1911 році підприємець Рабинович побудував першу у місті електростанцію і заснував торговий дім «Електра», який монопольно постачав електрику для вуличного совітлення та приватних будинків.

ср.26062019

Оновлено:12:23:05 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Табір "Чайка" посів третє місце у Всеукраїнському конкурсі

Табір "Чайка" посів третє місце у Всеукраїнському конкурсі

За результатами підсумкового етапу огляду-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку в 2012 році у номінації "Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку" третє місце здобув позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс "Чайка". Конкурс проведено Міністерством соціальної політики України.

Позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс "Чайка" м. Хмельницького" було створено рішенням тридцять четвертої сесії Хмельницької міської ради від 31 березня 2010 року № 4.

В 2012 році з міського бюджету на оздоровлення дітей та проведення поточного ремонту у таборі було виділено 440 тис. грн, оздоровлено 818 дітей. Протягом 2010-2012 років кількість дітей, які одержали оздоровчі послуги постійно збільшується.

Табір розташований в с. Головчинці Летичівського району, у екологічно чистій лісовій місцевості на мальовничому березі Південного Бугу, оточений зеленим лісом з дубовими насадженнями. Відстань від обласного центру становить 40 км.