Хмельницький портал

Можливість знати більше.

 У 1911 році підприємець Рабинович побудував першу у місті електростанцію і заснував торговий дім «Електра», який монопольно постачав електрику для вуличного совітлення та приватних будинків.

ср.26062019

Оновлено:12:23:05 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У рейтингу тендерної прозорості хмельницький офіційний сайт - аутсайдер

У рейтингу тендерної прозорості хмельницький офіційний сайт - аутсайдер

Експерти Центру політичних студій і аналітики проаналізували тендерну відкритість регіональної і місцевої влади. Ці дані лягли в основу рейтингу, який відбиває готовність чиновників різних рівнів надати інформацію про держзакупівлі на сайтах держструктур, повідомляє forbes.ua.

Рейтинг аналізує сайти регіональної влади чотирьох рівнів - обласних державних адміністрацій, мерій обласних центрів, міст обласного підпорядкування і районних адміністрацій.

Найповнішу інформацію публікують мерії обласних центрів. Їх середній бал - 4,7(з десяти можливих). Лідер - Одеса (8 балів), найзакритіші - мерії Сімферополя, Хмельницького і Дніпропетровська (перші дві - 1 бал, остання - 2 бали). Серед облдержадміністрацій передовики - сайти Київської і Луганською ОДА (8 і 7 балів). Аутсайдери - сайти Львівської (0 балів), Дніпропетровської, Черкаської і Тернопільської ОДА (по 1 балу).

Тендерна прозорість сайтів мерій міст обласного підпорядкування трохи не дотягує до середньоукраїнського рівня і складає 2,9 бали. А найнижчу тендерну відкритість демонструють сайти районних держадміністрацій - всього 1,8 бали. Близько третини не мають навіть спеціального розділу або він не містить жодної актуальної інформації.

Джерело: forbes.ua